Pribrzdeni pri jizde

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
sovel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 21.04.2015 18:09

Pribrzdeni pri jizde

Příspěvek od sovel »

Zdravim,

zase maly dotaz pro nekoho znalejsiho. Posledni dobou mam takovy pocit ze pri jizde z kopce pri zarazene rychlosti a nepridavani plynu, auto jakoby lehce pribrzdi(takove lehke cuknuticko ci co,temer neznatelne) ostatni spolunezdci nic nevnimaji. Pri seslapnuti plynu normal jede.

Nedela to porad spise sporadicky. Auto tahne normal. Jinej problem neni. Je to asi takovej debilni dotaz ale mozna nekdo muze vedet/tusit vo co go.

Predem dekuji za info.

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Pribrzdeni pri jizde

Příspěvek od Qido »

Jestli to cuknutí následuje bezprostředně po ubrání resp. puštění plynu tak to mlže ukazovat na dvouhmotu. Nic jiného mě nenapadá...

sovel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 21.04.2015 18:09

Re: Pribrzdeni pri jizde

Příspěvek od sovel »

Tak budu to vice sledovat,jinak asi myslis od spojky setrvacnik? To by me celkem nasralo bo spojka byla menena cca 2 roky nazpet pred koupi vozu v porse praha ... Nalitano od te doby cca max 20 - 25 tkm to bych se musel mrknout do papiru co k tomu mam.

Diky za tip

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Pribrzdeni pri jizde

Příspěvek od Qido »

Je to tady věštění z koule! Těžko říct...

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“