Pekne zarovky pro passata

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
sami156
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 01.07.2009 18:30

Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od sami156 »

Ahoj mam passata 3c rv 2005, 2.0TDI HIGHline a jedine co mi do nej nedali sou xenony jinak ho mam v plny vybave. Chci se zeptat poradi mi nekdo nejaky dobry kvalitni zarovky a by meli takovy ten xenon efekt, nejhorsi je ze v prodeji je jich strasne typu a nevim nevim co koupit . Poradi mi nejaky spokojeny majitel VW, nechci takove to osklive modre svetlo ale proste neco co bude trosku na dalnici ve zpetnym zrcadku budit respekt :-))) :-)))

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od Mára_VR6 »

Kašli na žárovky, dej tam HID sadu. Táta tehdy do 3Céčka koupi 2 žárovky za cca 1000,- a svítilo to pořád mizerně a tak jsem mu tam dal HIDky.
Ale bacha na to, kup kvalitní, ne žádnou sadu za 2000,- bude ti to rušit rádio :!:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

sami156
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 01.07.2009 18:30

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od sami156 »

a kolik stoji nejaka tahle sada???? ja prave nejsem zas tak znalej tohodle jenom vim ze sem minule potkal nejakyho passata B6 a mel uplne libovy svetla takovy tmave modyr rikam mu mate urcite xenon ne?? a on nene zarovky za 500,- nejaky . fakt sem se prave vysipal do auticka a nechci zas davat dardu do svetel co myslite ?? :-)

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od Mára_VR6 »

Počkej, počkej.... chceš aby ti to svítilo a něco jsi v noci viděl, nebo chceš jen "masérský" modrý světla :?: :roll:
Kup sadu okolo 3 tisíc a neřeš to, jestli na to teď nemáš tak si počkej a našetři si. Taky to tak dělám.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

sami156
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 01.07.2009 18:30

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od sami156 »

hele proste chci abych neco videl a hlaven abych byl videt ja, predtim sem mel alfu s xenonama a v levym 180 a kazdej mi uhybal a ted s temahle klasikama mi to tam vzdycky nekdo strci :-D. Hele ale 3taci bych mel i jak je tezka montaz a hlavne jak poznam ktera sada je dobra a ktera ne???? a rikam si jak muzou ty levny rusit radio????? dekuju moooooooc VW forever :-)

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od pásovec »

Taky by me to zajimalo, kdyby nekdo objevil nejakou vybornou zarovku do halogenu. Kamarad taky nema xenony a hodilo by se mu to. Ja mam dobre zkusenosti s H4 Philips 50% +. Svítí fakt lépe a zdá se mi, že i bělejší spektrum.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
svanco
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2295
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OpavWa
Kontaktovat uživatele:

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od svanco »

Mára_VR6 píše:Počkej, počkej.... chceš aby ti to svítilo a něco jsi v noci viděl, nebo chceš jen "masérský" modrý světla :?: :roll:
Kup sadu okolo 3 tisíc a neřeš to, jestli na to teď nemáš tak si počkej a našetři si. Taky to tak dělám.
možná na tom něco bude to netvrdím
prodávam sady okolo 1900,- sám ji mám v passatu a nic neruší

pravda že některé to dělat můžou jak říkaš a proč zas dávat tolik pěnez :wink:

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od ejne »

pásovec píše:Taky by me to zajimalo, kdyby nekdo objevil nejakou vybornou zarovku do halogenu. Kamarad taky nema xenony a hodilo by se mu to. Ja mam dobre zkusenosti s H4 Philips 50% +. Svítí fakt lépe a zdá se mi, že i bělejší spektrum.
Osram cool blue alebo este mam jednu ale tu tuna nedostat na slovensku ju viem zohnat je to ziarovka XENESIS ( mozes ich vidiet aj tu : http://www.autoledky.sk/xenesis/home.html" onclick="window.open(this.href);return false; )
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Alfa_Beta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 07.08.2009 06:23

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od Alfa_Beta »

Jak to tedy dopadlo s temi zarovkami? Taky by se mi libil "xenonovy" vzhled, samozrejme za cenu dobre viditelnosti v noci.

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od Allbacore »

chalani ja som dal manzelke do Pola, XENESISy co spominal EJNE. Svietia o 50% lepsie, maju xenonovy efek, proste parada za tie peniaze.

A co sa tyka HID sady, tak pri tlmenych ci mas HID alebo helogen mas to jedno, svietivost veeelmi rovnaka, dokonca som mal pocit na mojej B5.5 (mal som bixenony OEM) ked som sadol do bratovho s halogenkami ze tie jeho lepsie osvetlovali cestu pri tlmenych. Zas na druhej strane HID ako dialkove sa nedaju porovnavat s halogenkami 8)

Prikladam aj foto manzelkinho Pola s xenesismi:
Obrázek

Obrázek
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

Uživatelský avatar
depeche
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 27.07.2009 17:08
Bydliště: MLADÁ BOLESLAV

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od depeche »

ahoj, taky bych potřeboval radu na toto téma. Já sadu HID mám, ale žárovka mi nejde zaaretovat , protože tam není pérko, ale nějaký aretační kroužek a něm to nedrží, tu žárovku přes ní nejsem schopný prostrčit. Máte nějaký nápad?
Díky moc za radu..... 8O
DEPECHE

Uživatelský avatar
Ergo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od Ergo »

Nezkoušel někdo dát místo parkovaček ledku, aby to svítilo bíle?

Uživatelský avatar
passat14
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 330
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nitra

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od passat14 »

Skusali..pozri si v Ne jen moj passat, ejneho masinu,on to ma

sami156
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 01.07.2009 18:30

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od sami156 »

Urcite se mi budete smat ale kde zjistim jakej typ zarovej porebuju por meho pasika 3C rv 2005. taky se mi strasne libj do parkovacek ty bili diody kde se daj kupit nebo jakej je to typ. Miluju VW passat vazne, nejlepi auto co jsem kdyz mel ale proste jediny co me stve sou ty zluty parkovacky a slaby svetla. myslite ze s Osram cool blue a bilejma parkovckama to ude pecka ne????? napise minekdo prosim jakej ty p potrebuju moc dekuju a urcite se pak pochlbim na srazu ;-)))

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Pekne zarovky pro passata

Příspěvek od ejne »

sami156 píše:Urcite se mi budete smat ale kde zjistim jakej typ zarovej porebuju por meho pasika 3C rv 2005. taky se mi strasne libj do parkovacek ty bili diody kde se daj kupit nebo jakej je to typ. Miluju VW passat vazne, nejlepi auto co jsem kdyz mel ale proste jediny co me stve sou ty zluty parkovacky a slaby svetla. myslite ze s Osram cool blue a bilejma parkovckama to ude pecka ne????? napise minekdo prosim jakej ty p potrebuju moc dekuju a urcite se pak pochlbim na srazu ;-)))
mas PM
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“