Kdy řadit?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Stefan777
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 492
Registrován: 29.01.2016 14:37
Bydliště: Brno,Zurich

Re: Kdy řadit?

Příspěvek od Stefan777 »

To jo kdyz jedu s deckama na slusnaka tak dojezd je paráda ale když jedu sám chybí mi pár litru abych dal 950 km na nadrz .aspoň je pak čas dát kafe na benzince

Odesláno z mého HTC One pomocí Tapatalk

Stefan777
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 492
Registrován: 29.01.2016 14:37
Bydliště: Brno,Zurich

Re: Kdy řadit?

Příspěvek od Stefan777 »

Jezdím z 90%jen dálnice tak doufám že aspoň 400 t. dám na spojku .pak se poděl s datama z brzdy určitě to bude zajímavé teda samozřejmě ak půjdeš a budeš chtít se podělit

Odesláno z mého HTC One pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Kdy řadit?

Příspěvek od KJirka »

Passata, potažmo dneska CC, mám mimo jiné proto, že má proti jiným autům větší nádrž. Když se hodně snažím, nacpu tam dokonce 75 litrů. Ukaž mi v téhle třídě auto, kam dáš víc.
Jinak DSG řadí podle mě jinak, než by řadit měla, ale to už tu bylo mockrát. Na D to šoulá v nízkých točkách, na S to někdy zbytečně zase vytáčí. A sorry, ale kluci to píšou dobře. Zkušenej řidič se nepotřebuje ptát, jak řadit. Zkušenej řidič to prostě cítí. I když pravda, co říká Šarik, že ten motor slyšet tolik není. Každopádně ale vnímám, jak táhne. Natolik lineární průběh zase nemá, abych to nepoznal. Ale on má taky Šarik v Audi, na rozdíl od nás, "trochu" jinej motor :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Kdy řadit?

Příspěvek od skacel99 »

Štefane,v profilu máš napsáno,že je ti 37 let. Počítám,že jezdíš zhruba od 18 let. To už by jsi mohl vědět,kdy řadit,ne? Na blbou otázku prostě fakt blbá odpověď

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“