1.4 TSi ECOFUEL CNG

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
vraved
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 06.12.2016 12:25

Re: 1.4 TSi ECOFUEL CNG

Příspěvek od vraved »

Mám taky auto passata z eurocng. Auto jsem kupoval před šesti měsíci s nájezdem 112tis. km. U auta se mě o objevila chybová hláška na wag P2177 systém příliš chudý mimo volnoběh první řada válců - trvale. Auto jezdí bez problému,jen při tankování CNG a po nastartování na benzín po natankování se rožne kontrolka motoru a napíše to zmínénou chybu. Zjistil ksem,že když natankuji CNG a auto po startu na benzín podržím na volnoběh ve zvýšených otáčkách chyba tam neskočí. Auto je r.v. 2012. Tento týden jsem pře známýho zjistil,že údajně tento problém nastává u aut r.v. 2012-2014 . V současné době řeší závadu v ROSu na dvou passatech - úplně stejná chybová hláška i projevování závady. Prý to souvisý se špatným tlakem na prvním válci a zatím si s tím neví moc rady. Nemá náhodou někdo stejný problém??? Zajímalo by mě jestli už to někdy někdo řešil a jak? Díky

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: 1.4 TSi ECOFUEL CNG

Příspěvek od Mirco »

vstřik je KO :wink: to je tím jak to auto jezdí 99% času na CNG :good:

vraved
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 06.12.2016 12:25

Re: 1.4 TSi ECOFUEL CNG

Příspěvek od vraved »

Vstřiky jsem nechal vyčistit! Nepomohlo... Zkusím je ještě prohodit a uvidím. Záraží mě,že vím o třech lidech co mají stejnou závadu,vždy na prvním válci,všechny tři auta ze Švédska a stejnej rok výroby a na všech stejná chyba...

avasica
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.04.2017 20:52

Re: 1.4 TSi ECOFUEL CNG

Příspěvek od avasica »

Taky jsem kupoval auto v EuroCng pred rokem a pul.Je to moje 4.auto a poprve kde nebyl nejaky skrytý průser. Prvni auto ktere kompletně pred předáním natankovali jak plynem tak benzínem o každém drobném nedostatku informovali s nabídkou opravy zdarma. Kilometry sedí ověřeno.Zatim jenom běžná údržba a výměna dvou zapalovacich civek. S autem maximální spokojenost, a z rozvojem plnicek CNG to neni zadny problém.
EuroCng mužů jenom doporučit.

Uživatelský avatar
peasy90
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 07.01.2017 18:20

Re: 1.4 TSi ECOFUEL CNG

Příspěvek od peasy90 »

Po více jak dvou a půl letech provozu 1.4 TSI Ecofuel B6 r.v. 2010 doporučuji zvážit koupi této motorizace s pohonem na cng. Sporadické hlášení chyby na 4. válci neznamená po výměně vstřiku správnou funkci. Doporučení autorizovaného servisu je kompletní výměna hlavy válců za min. 35 tis. a to nemluvím o ceně za vstřiky 20 tis., a kde je cena práce plus další náklady? Hlava, která se měla vyměnit v záruce? fakt síla.
VW Passat 3C, 1.4TSI Ecofuel R-Line MAN 2010

Radim123
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 22.08.2019 09:13

Re: 1.4 TSi ECOFUEL CNG

Příspěvek od Radim123 »

Zdravím,chtěl jsem se zeptat zda se ti podařilo vyřešit problém s Passatem s chybovou hláškou 2177?
Mám ten samí problém na Passatu 1.4 TSI cng R.V 2012.
Díky za každou radu.

vraved
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 06.12.2016 12:25

Re: 1.4 TSi ECOFUEL CNG

Příspěvek od vraved »

Čau, ano vyřešilo ten problém vymontování a repase benzínových vstřiků. Auto bylo 100 tis. km v pohodě a ted mě to čeká nejspíš znovu.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“