Passat B6 problém - Dynaudio

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Luky Sollyy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 17.10.2016 23:04

Passat B6 problém - Dynaudio

Příspěvek od Luky Sollyy »

Ahoj. Mám problém s zástavbou Dynaudio. Prestaly mi hrát všechny 4 basove repro. (4. Se občas chytne při volume cca 50% a víc. ) diagnostika píše přerušení obvodu k repro, ale vše se tváří ok. Elektrikář mi řekl že jsou ko repraky, ale přece neobejdou jen tak všechny. Prosím o rady co zkusit děkuji za každou radu.

Uživatelský avatar
vospunt
Závodník
Závodník
Příspěvky: 500
Registrován: 15.09.2010 02:07
Bydliště: Šumperk , Olomouc

Re: Passat B6 problém - Dynaudio

Příspěvek od vospunt »

zkus proměřit/propípat kabely jestli nejsou skříplé to je první a nejlevnější věc pak bych zkusil asi napojit repro přímo na rádio a viděl bych jestli hraje či nikoliv a postupoval dál
Passat B6 Variant 2.0 125kw DSG 2007 Highline

Historie:
Golf 3 Variant 1.8l 55kw 1997

mitti
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 203
Registrován: 08.12.2013 20:01
Bydliště: Skalica

Re: Passat B6 problém - Dynaudio

Příspěvek od mitti »

daj to na diagnostiku a da s urobit test vystupnych clenov, to ti prepiska kazdy reproduktor zvlast, pokial nepojdu, bude asi chyba v kabelazi, pripadne v zosilovaci

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“