Kompatibilní volant + kabeláž

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
airswipe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 07.07.2016 19:10

Kompatibilní volant + kabeláž

Příspěvek od airswipe »

1. Mám možnost koupit mtf volant, ale bude mi tam pasovat můj airbag (viz.druhá fotka)? Vyzná se v tom někdo?
2. Už jsem měl passata napojeného na PC a údajně je automat s lepší řídící podvolantovou jednotkou a sama jednotku si s menším přenastavením s volantem poradí, má někdo zkušenost? Bude to skutečně fungovat?
3. Za kolik a kde seženu kabeláž?

A hlavně, stačí mi kabeláž a mtf volant, nebo jsou potřeba další díly?

Mám Passat variant 09/2012, DSG 2.0 125kW
Přílohy
IMG-20160725-WA0000.jpg
IMG-20160725-WA0003.jpeg

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Kompatibilní volant + kabeláž

Příspěvek od Jirka. »

1. Mám možnost koupit mtf volant, ale bude mi tam pasovat můj airbag (viz.druhá fotka)? Vyzná se v tom někdo? Nebude, tohle je 5K0 do golfa, když to bude komplet s bagem, tak to jde do Passatu samotný volant ne. Navíc tomu volantu na první fotce chybí mimo mf. kablíku hlavně také jednotka ve volantu a kabeláž u ní, takhle jak to je na fotce je to k hovnu, bezcenné.
2. Už jsem měl passata napojeného na PC a údajně je automat s lepší řídící podvolantovou jednotkou a sama jednotku si s menším přenastavením s volantem poradí, má někdo zkušenost? Bude to skutečně fungovat? Tak to snad ví ten kdo ti tohle řekl. V 95% to překodovat nejde a musí se měnit kroužek, jedině že by z nějakého důvodu tam byl už pro mf. Dej sem číslo toho co máš v autě a řekneme ti jestli to půjde.
3. Za kolik a kde seženu kabeláž? Kabeláž pro mf volant stojí nová asi 1200, já jí dokážu sehnat 600kč. Ale to ti neřeší jednotku a kabeláž mezi jednotkou a tlačítky a samotné to to nikdo neprodá.

Pokud chceš, dokážu sehnat komplet volant s kabeláží který ti půjde do auta, mám i s pádlama pro DSG, případně není problém i montáž v Praze. Kroužek s páčkama mám také skladem, takže můžeme zjistit jestli ten tvůj podporuje MF a podle toho bud nechat nebo vyměnit.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“