Nesvítí obrysová světla

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Milda.S
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 14.05.2017 22:36

Nesvítí obrysová světla

Příspěvek od Milda.S »

Zdar chlapi, mám takový menší problém s obrysovkama (parkovačky). Praskla mi v týdnu levá žárovka denního svícení, tak jsem obě vyměnil za LED žárovky, hlásilo to standardně závadu na osvětlení, tak jsem dokoupil modul (odpor) a přestalo to hlásit chybu. Chvíli po téhle výměne mi praskla levá obrysovka, tak jsem jí rovnou vyměnil také za LED žárovku, svítíla a auto nehlásilo chybu. Pak jsem tedy vyměnil i pravou obrysovku za LED žárovku a hned po té mi auto začalo hlásit závadu na obou obrysovkách a ani jedna nesvítí. Zkoušel jsem tam dát zpátky původní žárovky, prohlédl jsem všechny pojistky v kabině na straně řidiče... a nic. :blush: Kamarád říká, že by to mohlo být řídící jednotkou. Budu vděčný za každou vaší radu.

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesvítí obrysová světla

Příspěvek od Nwkt »

Diag. načíst chyby, případně dát žárovky a pak smazat ....

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“