Passat CC 3.6 zkušenosti

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
GOLFÁK
Profík
Profík
Příspěvky: 1009
Registrován: 19.02.2008 16:42

Re: Passat CC 3.6 zkušenosti

Příspěvek od GOLFÁK »

Auto z 1983 najeto doteď 25000 km :D

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Passat CC 3.6 zkušenosti

Příspěvek od ppfox »

já Jirku chápu jak to myslí, ale jsou auta s malým nájezdem no, i když v rámci objektivity je třeba uznat, že většinou to nejsou passaty a podobně no - brácha má třeba Fiata GP z 2007 od novýho a má na něm najeto něco pod 40tis. za těch 9 let :D
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Passat CC 3.6 zkušenosti

Příspěvek od KJirka »

hoši, vy mi připadáte, jak z Marsu. Všichni dobře víte, že Passat (CC) s takovým nájezdem a stářím, je hovadina. Tak mě neserte nebo vás všechny z moci úřední smažu :laugh: :laugh: :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
yessmen
Profík
Profík
Příspěvky: 1192
Registrován: 28.08.2011 22:43
Bydliště: Jablonec n/N

Re: Passat CC 3.6 zkušenosti

Příspěvek od yessmen »

Ale je to 3.6 s tím prostě služebky objíždí fakt málo kdo.. Já mám R32 jako daily a víc než 10k za rok taky nenajedu.
MY14 MK7 R
DeepBlue MK5 08.:R32 *SOLD*

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Passat CC 3.6 zkušenosti

Příspěvek od KJirka »

ale jo, to byla prča. I tak tomu ale moc nevěřím. Prostě si nejdeš koupit auto za 1 - 1,3 mio, aby ti hnilo v garáži.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Passat CC 3.6 zkušenosti

Příspěvek od sharik4x4 »

Jirko tak jim to neber, když chtěj mít desetiletý auto "jako nový".Co by na to řekl soused či manželka,kdyby tam svítilo půl míče.
Je to marný ,je to marný,je to marný.A nepomůže tomu ani žádný zákon,protože tam kde je poptávka, je i nábídka.Takže chceš desetiletý auto se 60tkm,mi ti ho připravíme, jak říká Čtvrtníček.A nakonec jsou všichni spokojeni,to je ten kocourkov. :laugh:
Oprava vyvažovacích modulů na 2,0TDI a jiné pomsty od VW Group.www.vyvazovaky.cz,tel. 604543482

Lukas086
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 19.09.2016 08:18

Re: Passat CC 3.6 zkušenosti

Příspěvek od Lukas086 »

KJirka píše:
Lukas086 píše:Mám CC rv 2011 najeto 62 000km. Zatím bez problémů, spotřebou se držím kolem 10ti litrů.
Ty máš auto 5 nebo dokonce skoro 6 let starý a má najeto 62t. km ? Nebo si prostě jen myslíš, že to má najeto ? Protože takový kilometry jsem jezdil už za komoušů s Favoritem. Nějak si neumím představit, že si někdo koupí auto v ceně přes milion a jezdí s ním 1000km měsíčně.
Auto je 6 let starý a najeto je opravdu 62tis. km. Prodal mi ho známý, který s ním jezdil vyjímečně, jinak jezdil jeepem. Kilometry sedí, podle stavu auta, podle servisní knížky i podle toho, jak si pamatuju, že s tím jezdil (nebo spíš nejezdil). Jen pro představu - bývalý majitel má ještě 2 trojkolky (2 kola vepředu, jedno vzadu), 2 čtyřkolky, motorky i na závody Ford Tranzit (s ním vozí motorky) a dokonce 2 sněžné skůtry. Tak si udělejte představu sami o tom, že je nadšenec do všeho motorového až za hrob.
PASSAT CC 3,6 FSI 220 kW
CADDY 1,6 TDI 75 kW

Lukas086
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 19.09.2016 08:18

Re: Passat CC 3.6 zkušenosti

Příspěvek od Lukas086 »

KJirka píše:hoši, vy mi připadáte, jak z Marsu. Všichni dobře víte, že Passat (CC) s takovým nájezdem a stářím, je hovadina. Tak mě neserte nebo vás všechny z moci úřední smažu :laugh: :laugh: :laugh:

Kluci, tak se vsaďme. Klidně si to auto prolezte, prohlídněte, píchněte na všemožný i nemožný diagnostiky, stáhněte z něho všechny data. To auto má najeto 62 000km (teď už možná 63 000km, nedíval jsem se) a ty kilometry to prostě má.

Moje manželka měla oktavii, kterou dostala od rodičů, kteří ji kupovali novou v roce 1997. Před 2 lety ji sice nabourala na totálku, ale v době havárie měla najeto 47tis km.

Rodiče bydleli v Brně v místě, kde se nedá moc zaparkovat. Máma to měla do práce 2 zastávky tramvají, táta asi 7 s přestupem. Auto měli zaparkovaný v garáži na okraji Brna a vytahovali ho jen sporadicky, k babičce na návštěvu - cca 25km tam a 25km zpátky. A to auto stočený rozhodně nebylo, proč by to taky stáčeli, když ho měl celou dobu jeden majitel.
PASSAT CC 3,6 FSI 220 kW
CADDY 1,6 TDI 75 kW

Lukas086
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 19.09.2016 08:18

Re: Passat CC 3.6 zkušenosti

Příspěvek od Lukas086 »

sharik4x4 píše:Jirko tak jim to neber, když chtěj mít desetiletý auto "jako nový".Co by na to řekl soused či manželka,kdyby tam svítilo půl míče.
Je to marný ,je to marný,je to marný.A nepomůže tomu ani žádný zákon,protože tam kde je poptávka, je i nábídka.Takže chceš desetiletý auto se 60tkm,mi ti ho připravíme, jak říká Čtvrtníček.A nakonec jsou všichni spokojeni,to je ten kocourkov. :laugh:

V počátku této diskuze se někdo ptal na zkušenosti s CC 3,6 FSI. Strhlo se to na to, že jsem pitomec a koupil jsem si auto, který je stočený. Tak všem posměváčkům ještě jednou - POKUD EXISTUJE ZPŮSOB, JAK TO OVĚŘIT (stav vozidla, běžné opotřebení - volant, pedály, motor, podvozek) PŮJDU DO TOHO.

MOJE VÝHRA = ? navrhněte
VAŠE VÝHRA = ? navrhněte

A fakt ze mě nedělejte idiota, nejsem zákazník, kterej koukne na tachometr a věří, to fakt ne, taky jsem se v minulosti spálil. Auto prohlížel mechanik, celou dobu byl servisovaný pouze ve 2 servisech a v obou jsem se taky byl zeptat mechaniků.
PASSAT CC 3,6 FSI 220 kW
CADDY 1,6 TDI 75 kW

Uživatelský avatar
yessmen
Profík
Profík
Příspěvky: 1192
Registrován: 28.08.2011 22:43
Bydliště: Jablonec n/N

Re: Passat CC 3.6 zkušenosti

Příspěvek od yessmen »

Samozřejmě že to jde spolehlivě ověřit, stačí vyčíst kilometry z DSG kde to nikdo nepřehrává. Nicméně já jsem na tvojí straně jak jsem už uvedl sám za rok víc než 10tis km taky nenajedu.
MY14 MK7 R
DeepBlue MK5 08.:R32 *SOLD*

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Passat CC 3.6 zkušenosti

Příspěvek od KJirka »

já už jsem taky na tvojí straně, ať je klid :wink:

Jestli to je takhle ověřenej původ, tak asi jo. Ale uznáš sám, že majitel nemohl udělat horší investici. Většina lidí si těch nestydatých peněz, co to auto stojí, aspoň do sytosti užije tím, že jezdí.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Lukas086
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 19.09.2016 08:18

Re: Passat CC 3.6 zkušenosti

Příspěvek od Lukas086 »

KJirka píše:já už jsem taky na tvojí straně, ať je klid :wink:

Jestli to je takhle ověřenej původ, tak asi jo. Ale uznáš sám, že majitel nemohl udělat horší investici. Většina lidí si těch nestydatých peněz, co to auto stojí, aspoň do sytosti užije tím, že jezdí.
O co hůř investuje do aut, o to lépe se mu daří v byznyse. Jeho to tolik nebolí... Doufal jsem, že si teď koupí třeba Touareg, abych ho mohl za 6 let zase v top stavu odkoupit :-)

Bohužel přemýšlí mezi BMW M2, nebo Porsche 911. Ani jedno bych nechtěl, nehledě na to, že by to bylo asi o hodně dražší.
PASSAT CC 3,6 FSI 220 kW
CADDY 1,6 TDI 75 kW

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Passat CC 3.6 zkušenosti

Příspěvek od hkr »

Já tomu taky věřim, buď v klidu :good:

A DSG jde upravit též, ale VW s ročníkem 2010 a českým (nebo řekněme DE) původem, které je stočené... Těch fakt moc není, resp. když jsou, okamžitě to i přes tu blbou Cebii zjistíte.
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
kaktus5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 30.12.2010 18:35
Bydliště: Zilina

Re: Passat CC 3.6 zkušenosti

Příspěvek od kaktus5 »

Aj ked rozdiel km na prevodovke a rj motora je,,tak viete ako sa to prepocitava?Napr. Motor:100 000 a DSG:60 000(ale na dsg ze to su neni km,iba niaky udaj)co je natom pravdy?
Inak ta cebia u vas CZ zaznamenava aj km s STK A EK??

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat CC 3.6 zkušenosti

Příspěvek od napster »

Ano,ale na STK ti dokazou napsat kilometry,jaky chces. Napr rocni najezd 70tkm za dva roky 140tkm a dle stk muzes najizdet i jen 10tkm rocne... stav cisel na budiku nerozhoduje o stavu auta....
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“