Sedacky B6 z Hader do lepsiho.

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
jirinastr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 16.08.2016 21:08
Bydliště: Ostrava

Sedacky B6 z Hader do lepsiho.

Příspěvek od jirinastr »

Zdravim, ceka me vymena sedacek. Ty co mam v aute jsou hadraky elektrika oper a bederka, verze Comfortline, po puvodnim majiteli ve stavu zralem na vymenu. Jsou vyhrivane a to musi byt i nastupce.
Barva je dle meho odhadu macchiato (seda to neni, bezova to neni, tak snad mezitim nic jineho nedelali).
Chtel bych se zeptat na vase zkusenosti a nazory a to co me ceka.
Jestli jit do Comfortlinu v celokuzi, nebo do Highline v alcantare nebo celokuzi.
Jak je to s elektrikou bude pasovat, nebo bude treba predelavat kabliky. Muj stroj je z roku 2010 tesne pred faceiftem na B7.
Je mi jasne,ze s tim jde vymena tapeciru i loketni operky. Oboje na to ceka.
Snazil jsem se zde na foru najit informace, ale jsou zde ty informace o interierech tak rozhazene.
Samozrejme vse zalezi na tom co sezenu v dane barve. Chtel bych vymenu udelat tak za mesic. Na internetu je par sedadel v alcantare, ale vetsinou jsou ve stavu akorat tak zajet s tim rovnou na precalouneni.

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Sedacky B6 z Hader do lepsiho.

Příspěvek od Jirka. »

Tvl co je comfortline v celokůži? To je plastová vlk koženka co se dávala jako výbava do taxiku aby se z toho líp utíraly blitky? :laugh: :laugh: :laugh:

Konektory budou sedět, akorát u airbagů jsou jiný do roku 2007 a od 2008. Ale není takový problém to předělat.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

mitti
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 203
Registrován: 08.12.2013 20:01
Bydliště: Skalica

Re: Sedacky B6 z Hader do lepsiho.

Příspěvek od mitti »

Jirko to si navelkom omyle, mal som ich v aute aj ja, a aby som Vas vsetkych vyviedol z omylu, pokial si nekupite mercedes alebo volvo atd tak na kozu zabudnite, na sedackach je jedina cast kozena ta stredna sedacia a opieracia cast, zvysok je vsetko kozenka. Tapacire ako aj tunel je umela koza.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Sedacky B6 z Hader do lepsiho.

Příspěvek od KJirka »

říká se tomu technická kůže
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

jirinastr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 16.08.2016 21:08
Bydliště: Ostrava

Re: Sedacky B6 z Hader do lepsiho.

Příspěvek od jirinastr »

Tak memu velectenemu zadku je pomerne jedno jak se to jmenuje :D
Jde mi spise o zkusenosti s tema sedadlama. Moc me ta celokuze nenapadla, ale narazil jsem na interier v tomto provedeni v me barve. Ano vypada to trosku jako sedadla vzadu z policejniho auta :)

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Sedacky B6 z Hader do lepsiho.

Příspěvek od Jirka. »

mitti píše:Jirko to si navelkom omyle, mal som ich v aute aj ja, a aby som Vas vsetkych vyviedol z omylu, pokial si nekupite mercedes alebo volvo atd tak na kozu zabudnite, na sedackach je jedina cast kozena ta stredna sedacia a opieracia cast, zvysok je vsetko kozenka. Tapacire ako aj tunel je umela koza.
Kožený comfortliny? Nebo koženkový co se dávaly do tága?
Klasický highline sedačky- koženka je bok sedáku(vnitřní je látkový) a zezadu na opěradle. Tapecy jsou jasný, ty jsou koženka, stejně jako loketka, ale to na čem sedíš je kůže a alcantara. Kdyžto u těch z tága je koženka dokola všude, takže se v tom krásně paří pr**l jako v žigulu. Navíc to teda vypadá echt hnusně
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Sedacky B6 z Hader do lepsiho.

Příspěvek od KJirka »

je to jak píše Jirka., vikslajvantový sedačky se dávaly do tága.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

jirinastr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 16.08.2016 21:08
Bydliště: Ostrava

Re: Sedacky B6 z Hader do lepsiho.

Příspěvek od jirinastr »

Po vsem co jsem, zde precet pujdu zjevne do alcantary :) chci se zeptat, jestli nekdo zkousel dopasovat sedacky napr. z B7. Cetl jsem tu nekde, ze budou pasovat i tapecirung se pry tam da narvat. Snad i z CC. Jde mi spise o dopasovani barvy. Pochybuji, ze se B7 nebo CC interier vyrabel v barve macchiato. Tak jestli to nekdo zkousel sladit, nebo proste k tomu jdou jenom b6 macchiato alcantara.

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Sedacky B6 z Hader do lepsiho.

Příspěvek od Prochy01 »

Fyzicky B7 do B6 jde urcite (CC do B6 nevim - sedacky asi ano, tapec bude jiny) u tapecu se musi udelat nejaka uprava.
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“