Bezrámové zpětné zrcátko

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
pasátek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 01.07.2015 22:37
Bydliště: Chrudim

Re: Bezrámové zpětné zrcátko

Příspěvek od pasátek »

Jsou různá označení, ale odlišnost bývá v počtu PINŮ, 4PIN zrcátko je standart pro Passata s vnitřním samostmíváním, ale ne pro samostmivani venku. Takže, kdo má samostmívání i venku, tak potřebuje s více PINY.
Passat CC 2.0 TDI 125kW Individual
Passat CC 2.0 TDI 103kW

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Bezrámové zpětné zrcátko

Příspěvek od Nwkt »

Je to buřt, ta deska zrcátka má kontakty na všechny piny. Kabeláž musíš stejně použít B6 a tam zapojíš všechny piny. Taky mi chyběly nějaký a běhá to ;-)

Uživatelský avatar
Ipanema
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1727
Registrován: 22.05.2008 17:50
Bydliště: Brno

Re: Bezrámové zpětné zrcátko

Příspěvek od Ipanema »

3G0857511AD - samostmívací zrcátko s kabeláží pro samostmívací zpětná boční zrcátka (6PINů na svorkovnici)
3G0857511AC - samostmívací zrcátko (4PINy na svorkovnici)

Taky už o něm uvažuju, cena je okolo 1000,- i s poštou z Polska. Nejjednodušší je na držáku změnit tu kuličku a pak nechat staré (původní) držáky, kryty a i senzor.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW, pseudo-GTI kompletně uvnitř i vně, úprava na 236 Nm/155 HP, léto 18" Serron, zima 18" Monza

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Bezrámové zpětné zrcátko

Příspěvek od Nwkt »

Stejně předěláváš kabeláž na původní, takže počet pinů tě netrápí. Deska zrcátka má všechny

Uživatelský avatar
Saaw
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 338
Registrován: 19.01.2014 22:31
Bydliště: Bratislava

Re: Bezrámové zpětné zrcátko

Příspěvek od Saaw »

Chalani a ako je to v pripade B7 s Lane assist? Tam je ten velky kryt na kameru. Tam staci tiez hociktore zrcatko a nasledne nakablovat? Mam zatmavovacie zrcatko vnutorne aj vonkajsie. Ma lane assist na tie piny nejaky vplyv?

Niekto kto to uz robil a ma moznost vyrobit dalsie, nechcel by si privyrobit? :) Zaplatim za komplet upravu zrkadla. :)
VW Passat B7 Variant Highline DSG 2.0 TSI 155 kW 211hp, Mocca anthrazit, 18" VW Kansas, interier hnedo-čierna koža + drevodekor Zebrano, Dynaudio, Kessy

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Bezrámové zpětné zrcátko

Příspěvek od Nwkt »

postup úplně stejnej. Musíš to napasovat na svůj držák

Uživatelský avatar
Ergo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Bezrámové zpětné zrcátko

Příspěvek od Ergo »

"Ma lane assist na tie piny nejaky vplyv? "
Nemá, Lane assist má svůj konektor a zrcátko taky svůj konektor.

Uživatelský avatar
pasátek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 01.07.2015 22:37
Bydliště: Chrudim

Re: Bezrámové zpětné zrcátko

Příspěvek od pasátek »

Vzhledem k tomu, že se chystám konečně dotáhnout vodiče od zpětného vnějšího zrcátka k vnitřnímu, tak jsem měnil verzi AC(4PIN) za AD(6PIN). Možná se ptáte proč, když se už řeklo, že je to jedno jakou verzi koupíte, případně u AC přidáte dva vodiče. Nakonec je skutečně potřeba dodržovat verze podle vybavení auta. Rozdíl totiž není pouze v počtu vodičů, ale rozdíl je i v plošném spoji. Kvůli tomu nebudou zatmavovat venkovní, i když tam přidáte dva vodiče k samostmívání. Je fakt, že na drive.ru přišli na to, jak rozchodit i AC, aby se chovalo jako AD, ale radši tuto informaci sem dávám, aby jste se někdo nedivil, že s AC se nezatmavují venkovní zrcátka po přidání dvou chybějících vodičů. Jo a mám doma teď nějaké ND na bezrámovku z AC(sklo, kryt, konektor s plošného spoje, desku plošných spojů - AC, držák z B8). Takže kdyby se někomu při rozebírání rozbilo, prasklo, tak napište. :drinks:
Přílohy
Bez názvu.jpg
Passat CC 2.0 TDI 125kW Individual
Passat CC 2.0 TDI 103kW

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Bezrámové zpětné zrcátko

Příspěvek od Nwkt »

Mám tu jedno s prasklým sklem

Uživatelský avatar
pasátek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 01.07.2015 22:37
Bydliště: Chrudim

Re: Bezrámové zpětné zrcátko

Příspěvek od pasátek »

Chceš poslat sklo?
Passat CC 2.0 TDI 125kW Individual
Passat CC 2.0 TDI 103kW

PassatirCC
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 20.09.2015 21:20

Re: Bezrámové zpětné zrcátko

Příspěvek od PassatirCC »

pasátek píše:
04.11.2016 16:48
Koukal jsem po amerických verzí CC modelový rok 2017 a něco mě na nich udivilo. Bezrámové zpětné zrcátko, které má třeba B8. Nevíte někdo, jestli se to dá sehnat i v ČR? Zatím jsem to na žádném CC u nás neviděl. Otázka taky je, jestli by to pasovalo místo toho původního. Přiložím foto ať můžete slintat všichni. :laugh:
Pasují zrcátka z B8 G7 SUPERBIII atd. Řešil jsem ho také.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“