Webasto

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
papamanc
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 05.04.2015 23:04
Bydliště: Turnov

Webasto

Příspěvek od papamanc »

Ahoj,
řeším problém s mým nezávislým topením. Mám Termo Top C, v servisu Webasto na diagnostice mě bylo řečeno, že je v háji řídící jednotka. Za kterou bych vyplácl 13tis. i s prací.
Tak se chci zeptat zda nemá někdo z vás přístup k levnějším dílům či neví o někom schopným kdo by to dokázal opravit levněji, pouze se chci informovat než se rozhodnu to tam nechat či nikoli.
Díky.
Passat Variant 3,2 FSI 2009 Highline

Uživatelský avatar
Fil.CZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 09.11.2016 16:05
Bydliště: Praha

Re: Webasto

Příspěvek od Fil.CZ »

papamanc píše:Ahoj,
řeším problém s mým nezávislým topením. Mám Termo Top C, v servisu Webasto na diagnostice mě bylo řečeno, že je v háji řídící jednotka. Za kterou bych vyplácl 13tis. i s prací.
Tak se chci zeptat zda nemá někdo z vás přístup k levnějším dílům či neví o někom schopným kdo by to dokázal opravit levněji, pouze se chci informovat než se rozhodnu to tam nechat či nikoli.
Díky.
Ac webasto mam taky a musim zaklepat porad fungujici nemam predstavu jak je to na trhu s jeho dilama, tipnul bych si ale ze to pujde sehnat levneji vzhledem k faktu ze se to snad vyrabi v CR, v Liberci.
VW CC R-line 2011, 2.0 TDI 125kW, 4 Motion, DSG

pavlasss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 22.11.2015 02:42
Bydliště: Brno

Re: Webasto

Příspěvek od pavlasss »

Volil bych asi něco takového:

http://allegro.pl/ogrzewanie-postojowe- ... 58853.html" onclick="window.open(this.href);return false; , s polákama mám zatím dobrou zkušenost, posílají i poštou za rozumnou cenu. Tj. cenovka ca 4000 vč. pošty.

Topení ti vymění jakýkoliv mechanik + diag.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“