Ventilované sedadla - víte jak na to ?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Dauvi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 07.08.2008 19:50
Kontaktovat uživatele:

Ventilované sedadla - víte jak na to ?

Příspěvek od Dauvi »

Ahoj klubáci, nevíte jak fungují ventilované(klimatizované) sedačky, v autě mám perforovanou kůži, ale i tak v černý barvě a v létě je to k nevydržení :D. Chtěl bych vědět zda - li je možné nějak dodělat na sedadla ventilaci, aniž bych musel kupovat ty příšernosti jako jsou větrané potahy( http://www.dalix.cz/eshop/552-klimatizo ... 0-12v.html" onclick="window.open(this.href);return false; )

Děkuji za každou informaci.

macko25
Profík
Profík
Příspěvky: 996
Registrován: 26.11.2010 23:49
Bydliště: Kosice

Re: Ventilované sedadla - víte jak na to ?

Příspěvek od macko25 »

u B6 to ze mas ventilovane sedadla znamena to ze ich mas perforovane... To je ta ventilacia teda priedusnost....

Nova B7 ma tam uz aj ventilatory v sedadle... Skusal som to ked to das na max ide ti to vajca vytiahnut z gati....hihihi

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Ventilované sedadla - víte jak na to ?

Příspěvek od shaft.cz »

3C/CC ma uz prece taky motorky pod zadkem, nejenom perforovani :-)

Uživatelský avatar
BrunoC
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 377
Registrován: 28.09.2010 19:37
Bydliště: Slovensko, okolie NR
Kontaktovat uživatele:

Re: Ventilované sedadla - víte jak na to ?

Příspěvek od BrunoC »

:D 8)
Přílohy
!!sh7MEQCW0~$(KGrHqN,!jUEw48e-zozBMR)LglJ8w~~_27.JPG
VOLKSWAGEN Passat Variant 2.0 TDI / Highline / DSG / 125 kw / 2007 / RNS 510 / - detailed by BrunoC
my Black wagon

macko25
Profík
Profík
Příspěvky: 996
Registrován: 26.11.2010 23:49
Bydliště: Kosice

Re: Ventilované sedadla - víte jak na to ?

Příspěvek od macko25 »

a teraz som nasraty to som ani nevedel...

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Ventilované sedadla - víte jak na to ?

Příspěvek od shaft.cz »

Ventilované sedačky už měla i první generace CC - sedačky jsou stejné jak ve "starém" tak novém CC :)

Uživatelský avatar
protecta.sk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 28.12.2009 21:53
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Ventilované sedadla - víte jak na to ?

Příspěvek od protecta.sk »

Tu si pozri ako sa to da spravit uplne jednoducho, aj ked nevhodne pre tych co chcu len origo a ludi so slabsimi zaludkami :D


preklikaj sa do tristvrtiny:)


ja sa na to chystam uz asi druhy rok, ale tento rok to chcem konecne spravit lebo aj tak mi nejak prestalo hriat vyhrievanie tak jednym smahom :)
Chcete VW nálepky, hrnčeky a pod?
Vyrezávaná reklama, reflečné nálepky (biela, čierna, rôzne farby), potlač predmetov, tričiek, hrnčeky, tašky a iné, už od 1Ks.
info@q-tek.sk alebo +421 915 835345

Uživatelský avatar
BrunoC
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 377
Registrován: 28.09.2010 19:37
Bydliště: Slovensko, okolie NR
Kontaktovat uživatele:

Re: Ventilované sedadla - víte jak na to ?

Příspěvek od BrunoC »

Hrasko píše:Nemusis byt nasraty. Tie co tu dal BrunoC su z noveho CC a inak ma prekvapuje , ze nevies o tom ze ventilator mal uz 3C . Ma ich napr. TNT. Miesto polohy na pamat c.3 je ventilacia. Perforovana koza tam je preto , ze inak by to stratilo ucinost :wink: .

Ahoj, Hraško presne takéto mám aj ja a nie je to ventilácia v polohe 3, ale masáž!!! :wink: 8) V 3C som ešte sedačky s ventilátorom nevidel.
VOLKSWAGEN Passat Variant 2.0 TDI / Highline / DSG / 125 kw / 2007 / RNS 510 / - detailed by BrunoC
my Black wagon

macko25
Profík
Profík
Příspěvky: 996
Registrován: 26.11.2010 23:49
Bydliště: Kosice

Re: Ventilované sedadla - víte jak na to ?

Příspěvek od macko25 »

no ta sa dohodnite... na 3jke je masage... ale luftung som este nevidel...

pasikb5
Profík
Profík
Příspěvky: 1196
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ventilované sedadla - víte jak na to ?

Příspěvek od pasikb5 »

kluci kdo ma tyto sedačky a rekne mi co je to za tlacitko misto polohy č.3 na paměti ja je koupil v domeni ze jsou odvetravane takze to neni tlacitko odvetravani ale masáží ? diky za info. co potom znamena ten napis CLIMATE CONTROLLED ?
Přílohy
IMG_1279.JPG
IMG_1280.JPG
koupím staré hračky a plastové tatrovky na písek..

macko25
Profík
Profík
Příspěvky: 996
Registrován: 26.11.2010 23:49
Bydliště: Kosice

Re: Ventilované sedadla - víte jak na to ?

Příspěvek od macko25 »

vysvetloval som ti to v inej teme ale este raz ... toto climated znamena že su vetrane to su tie dierky na tej koži ano presne je to toto... a to tlacitko č.3 je masage.... stlacis a bude tito masirovat chrbat ...

pasikb5
Profík
Profík
Příspěvky: 1196
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ventilované sedadla - víte jak na to ?

Příspěvek od pasikb5 »

macko25 píše:vysvetloval som ti to v inej teme ale este raz ... toto climated znamena že su vetrane to su tie dierky na tej koži ano presne je to toto... a to tlacitko č.3 je masage.... stlacis a bude tito masirovat chrbat ...
aha tak to jsem to spatne pochopil ku.va... ale diky za odpoved. :mrgreen: nema nekdo fotku sedaček z passata b6 ktere jsou opravdu vetrane ? nebo se to vubec nedelalo ja jen abych vedel co kdyztak schanet diky... :lol:
koupím staré hračky a plastové tatrovky na písek..

macko25
Profík
Profík
Příspěvky: 996
Registrován: 26.11.2010 23:49
Bydliště: Kosice

Re: Ventilované sedadla - víte jak na to ?

Příspěvek od macko25 »

inak tie sedadla su ozaj dobre... co sa tyka tychto sedadiel su v najvyssej vybave... a je ich malo takychto ... takže si váž to co si kupil... a myslim že možes byt velmi rad že ich mas...

pasikb5
Profík
Profík
Příspěvky: 1196
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ventilované sedadla - víte jak na to ?

Příspěvek od pasikb5 »

macko25 píše:inak tie sedadla su ozaj dobre... co sa tyka tychto sedadiel su v najvyssej vybave... a je ich malo takychto ... takže si váž to co si kupil... a myslim že možes byt velmi rad že ich mas...
ale jo to ja jsem hlavne si myslim ze golf 5 s temahle sedačkama se jen tak nevidi jsou prijemny uplne jinak se v nich sedi ME ZMATNUL TEN DEBILNI NAPIS TAM.. aspon jsem zase o neco chytrejsi.. :lol: diky moc.. :wink:
koupím staré hračky a plastové tatrovky na písek..

Uživatelský avatar
Hrasko
Profík
Profík
Příspěvky: 1003
Registrován: 09.12.2009 13:58
Bydliště: ...západ SVK

Re: Ventilované sedadla - víte jak na to ?

Příspěvek od Hrasko »

pasikb5 píše:
macko25 píše:vysvetloval som ti to v inej teme ale este raz ... toto climated znamena že su vetrane to su tie dierky na tej koži ano presne je to toto... a to tlacitko č.3 je masage.... stlacis a bude tito masirovat chrbat ...
aha tak to jsem to spatne pochopil ku.va... ale diky za odpoved. :mrgreen: nema nekdo fotku sedaček z passata b6 ktere jsou opravdu vetrane ? nebo se to vubec nedelalo ja jen abych vedel co kdyztak schanet diky... :lol:
Moj 6 prispevok v tejto teme su z 3C
Ty mas comfortline v kozi ,tieto su higline v kozi.
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
V beznádejnej situácii je po ruke vždy jedno riešenie : kladivo
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“