dodělání repro?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
šianzek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 15.04.2016 09:45
Bydliště: Ostrava

dodělání repro?

Příspěvek od šianzek »

Ahoj ... snažil jsem se to téma najít ale moc se mi to nedařilo tak se omlouvám pokud už tady někde je .. mám b7 a chtěl bych si dodělat do předu 2x repro myslím že to je středobass?? mám tam prostě jen volné místečko .. :D stáhl jsem tapec z netu a vyznačil co myslím ... jestli to někdo dělal tak prosím na kolik cca to vyjde co je potřeba děkuju :good: :good:
Přílohy
tpp.jpg
Passat B7 2012, side assist,premium bt,barevné budíky,kožené odvetravane sedačky ,rns510 poslení řady,kamera,chip,340 mm brzdy zimmermann,pružiny eibach, komplet vytlumene dveře, repro focal,keramika

Uživatelský avatar
šianzek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 15.04.2016 09:45
Bydliště: Ostrava

Re: dodělání repro?

Příspěvek od šianzek »

něco takového jsem myslel ... ( jsem našel v ahifi )
Přílohy
1111111111111.jpg
Passat B7 2012, side assist,premium bt,barevné budíky,kožené odvetravane sedačky ,rns510 poslení řady,kamera,chip,340 mm brzdy zimmermann,pružiny eibach, komplet vytlumene dveře, repro focal,keramika

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2723
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: dodělání repro?

Příspěvek od Nwkt »

Dodělat Dynaudio?
https://www.google.cz/search?q=dynaudio ... C8QQsAQIGA" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
šianzek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 15.04.2016 09:45
Bydliště: Ostrava

Re: dodělání repro?

Příspěvek od šianzek »

Nwkt píše:Dodělat Dynaudio?
https://www.google.cz/search?q=dynaudio ... C8QQsAQIGA" onclick="window.open(this.href);return false;
chtěl bych ale co jsem se ptal tak prý to vychazí kolem 35-45 k??
Passat B7 2012, side assist,premium bt,barevné budíky,kožené odvetravane sedačky ,rns510 poslení řady,kamera,chip,340 mm brzdy zimmermann,pružiny eibach, komplet vytlumene dveře, repro focal,keramika

Uživatelský avatar
šianzek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 15.04.2016 09:45
Bydliště: Ostrava

Re: dodělání repro?

Příspěvek od šianzek »

http://archiwum.allegro.pl/oferta/dynau ... 65130.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Passat B7 2012, side assist,premium bt,barevné budíky,kožené odvetravane sedačky ,rns510 poslení řady,kamera,chip,340 mm brzdy zimmermann,pružiny eibach, komplet vytlumene dveře, repro focal,keramika

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2723
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: dodělání repro?

Příspěvek od Nwkt »

To ani není kompletní

Kay
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 18.04.2016 22:28
Bydliště: Praha 9

Re: dodělání repro?

Příspěvek od Kay »

Někde jsem viděl dynaudio teď kolem 12k. Mělo být kompletní

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk
Volkswagen Passat 1.4TSI Ecofuel Masters+++ MAN 2012

mitti
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 203
Registrován: 08.12.2013 20:01
Bydliště: Skalica

Re: dodělání repro?

Příspěvek od mitti »

tu je jedno:
https://auto.bazos.cz/inzerat/66238427/ ... -B7-CC.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
šianzek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 15.04.2016 09:45
Bydliště: Ostrava

Re: dodělání repro?

Příspěvek od šianzek »

mitti píše:tu je jedno:
https://auto.bazos.cz/inzerat/66238427/ ... -B7-CC.php" onclick="window.open(this.href);return false;
vypadá to fajně .. ale co kabely a kdo to udělá ? :O
Passat B7 2012, side assist,premium bt,barevné budíky,kožené odvetravane sedačky ,rns510 poslení řady,kamera,chip,340 mm brzdy zimmermann,pružiny eibach, komplet vytlumene dveře, repro focal,keramika

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2723
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: dodělání repro?

Příspěvek od Nwkt »

Přečti si celej ten inzerát ;-)

Uživatelský avatar
šianzek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 15.04.2016 09:45
Bydliště: Ostrava

Re: dodělání repro?

Příspěvek od šianzek »

Nwkt píše:Přečti si celej ten inzerát ;-)
promin , :D už jsem mu psal ... akorát to namontovat ještě :O
Passat B7 2012, side assist,premium bt,barevné budíky,kožené odvetravane sedačky ,rns510 poslení řady,kamera,chip,340 mm brzdy zimmermann,pružiny eibach, komplet vytlumene dveře, repro focal,keramika

Uživatelský avatar
šianzek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 15.04.2016 09:45
Bydliště: Ostrava

Re: dodělání repro?

Příspěvek od šianzek »

asi do toho půjdu chlapci asi to je velký rozdíl oproti sérii co?
Passat B7 2012, side assist,premium bt,barevné budíky,kožené odvetravane sedačky ,rns510 poslení řady,kamera,chip,340 mm brzdy zimmermann,pružiny eibach, komplet vytlumene dveře, repro focal,keramika

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: dodělání repro?

Příspěvek od Prochy01 »

Dynosauří audio neni oproti VW sound až takovy rozdíl, ale znát to určitě je (na zadek te to neposadí).... nicméně oproti pouhemu rádiu to bude větší rozdil. Hlavně to pak krm kvalitní hudbou, jinak ti to bude naprd - fajsmekri dokonce tvrdí, ze dynosaur hraje na horší kvalitě hůře - ale běžný člověk asi tohle ani nevnímá...

Jo a v inzerátu je to verze z B6 abys věděl ;-) B7 má chrom + nápis na vejskach a B6 má zas chrom s nápisem na krytkach repro v tapecu -> tudíž je to nekompletni sada z B6 ;-P
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: dodělání repro?

Příspěvek od KJirka »

Hele dobrý Dynaudio se prodává tak kolem 18 - 20 litrů, i víc. Tahle cena je až podezřele nízká. Dynaudií se v inzerci objevuje, jak šafránu, takže není důvod chodit pod cenu. Já mám vůči použitý elektronice dost velký výhrady a pokud si to nemůžeš dopředu vyzkoušet, můžeš taky spadnout do nějaký pasti. Nech si poslat fotku repro zezadu, kde je štítek s datem výroby. To může taky napovědět. Přeci jen se už píše rok 2016. A ačkoliv je Dynaudio pecka (v mezích běžný muziky), tak to může být taky jen nějaká vyšeptalá hujda v pěkným kabátě. Ale proti základní muzice VW to bude i tak o světelný roky dál. Jak píše Prochy, mezi VW sound a Dynaudio zase tak velkej rozdíl není. Asi jen 300W. A tím jsem se dostal ještě k jedný důležitý věci a to je pořádný vytlumení dveří, jak to neuděláš budeš mít takový "cirkusový" chrastítko.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: dodělání repro?

Příspěvek od ppfox »

pokud je to všechno funkční, tak ta cena je snová za komplet - a jak píše prochy, že fajnšmekři tvrdí...nejen fajnšmekr, ale každej kdo není hluchej pozná, že když na základní audio v passatu pošleš nějakou sračku, tak to hraje prostě pocitově líp, než když tu samou sračku pošleš na Dynaudio - naopak když na základ pošleš kvalitu, tak ten rozdíl ve zlepšení je mírnej, ale u Dynaudia už to je kurevwsky znát :D

no a VW sound je prostě někde mezi tím, řekl bych že blíž k Dynaudiu než k základu
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“