Koupě Volkswagen Passat 2010

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
chrropyc**77
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 22.11.2016 23:46

Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od chrropyc**77 »

Zdravim vás všechny, jsem tu nový a měl bych rovnou na vás znalce dotaz ohledně jednoho kousku, který mě padl do oka. Tady je odkaz: http://www.aaaauto.cz/cz/vw-passat/car. ... =146251230" onclick="window.open(this.href);return false;, vím že je inzerát od aaa auto, áčka nejsou moc oblíbená, ani já je moc nemusím, ale přesně takovýhle kousek s malým nájezdem se mi zalíbil, auto vypadá v pěkném stavu. Cena je docela nízká, možná až moc podezřele. Myslíte, že TDI CR v roce 2010 ve kterém je auto vyrobeno je už bezproblémový motor? Případně na co si dát pozor při nákupu tohoto auta. Než jsem psal tento dotaz, tak jsem se snažil najít nějaké info, ale nepovedlo se mi to, tak to zkouším takhle. Jestli byste mi poradili.

Ještě máme v rodině Octavii II 1.6MPI, slouží bezproblémově, ale Passat se mi vždy líbil, tak přemýšlím, že bych to vyměnil, šli byste do toho na mém místě?

Uživatelský avatar
ROTL
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 05.10.2015 20:31

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od ROTL »

Ze by auto po nejakom panovi doktorovi;)?

Odoslané z MI 4W pomocou Tapatalku
PASSAT Variant B7 2012 2.0TDI 103KW DSG

Uživatelský avatar
rakosnicek23
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 29.03.2015 23:18
Bydliště: Vysočina

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od rakosnicek23 »

Tohle je podle mě "volavka", tzn. fiktivní auto který tě k těm židům má nalákat, aby si zjistil, že bohužel auto odvezli včera na jinou pobočku nebo už je prodáno, ale nevadí máme tady jinej krásnej kus za 240 tisíc (s úvěrem 300) co má najeto jen 250 tisíc km a zaručeně nikdy nebylo bouráno :pleasantry:

Sharik4x4 tady nedávno nabízel 2.0 CR, toho bych se od něj nebál (chvilku sem sám uvažoval jako auto pro přítelkyni), peníze chtěl podobný ale nevím jak to je aktuální...
VW Passat B6 2007 highline, 2.0 TDI 125 kw DSG BMR
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=132&t=310884

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od sharik4x4 »

Prodáno kamarádovi.Nikdo zde nejevil zájem,raději koupěj smotaninu z aček.K tomu nemám co dodat. :fool:

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od Prochy01 »

Auto bych tam nikdy nekoupil, ale objektivně řečeno, mají tam i pěkná auta - minuly týden tam napr kamarad prodal insignii se skutečnými 40k na tachometru, nebo napr v zimě tam poslal jeden kolega Siro R v top stavu, ale pochybuju, ze takový auta budou za hubičku a navíc se říkaly i dobre příběhy, jak s tema hezkyma autama umí naložit.

K tématu, jestli jsi hledal a nic nenašel, tak to bude slušná past, dnes podle VIN u koncernu má naprostá většina aut záznam a auto z roku 2010 ho musí mít. Pak s sebou někoho, kdo autu rozumí, prohlédne diagnostikou a zkontroluje další věci.

Nejspíš to ale bude zrovna "prodana" kára, jak píše výše postavička z vecernicku ;-))

Ptej se spíše v Ackach na podstatný věci, tady o tom autě nic nenajdes, najdi si historii auta podle VIN, s mechanikem prohledni atd...
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
rakosnicek23
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 29.03.2015 23:18
Bydliště: Vysočina

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od rakosnicek23 »

Prochy01 píše:Nejspíš to ale bude zrovna "prodana" kára, jak píše výše postavička z vecernicku ;-))
Já nejsem postavička z večerníčku, ale prodavač textilu ze SAPI :D
VW Passat B6 2007 highline, 2.0 TDI 125 kw DSG BMR
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=132&t=310884

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2723
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od Nwkt »

sharik4x4: Spíš lidi zde to auto už mají, tak nepotřebujou kupovat znova to samý. Já to posílál kamarádovi, ale nechtěl se ani jet podívat :-(

Uživatelský avatar
Ipanema
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1727
Registrován: 22.05.2008 17:50
Bydliště: Brno

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od Ipanema »

Koukám, že tři známé praktiky prodeje auta v AAA už hodně lidí prokouklo. :drinks:
A to (snad) nemáte zkušenost se třemi praktikami odkupu auta. Čili nákupu auta ze strany AAA. To je teprve rajská hudba na nervy...

Takže odpověď na původní příspěvek je jasná - nešli by jste do toho na tvém a AAAni na svém místě.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW, pseudo-GTI kompletně uvnitř i vně, úprava na 236 Nm/155 HP, léto 18" Serron, zima 18" Monza

Airon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 08.11.2016 17:23

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od Airon »

Nedávno jsem taky kupoval svého prvního pašíka. Nabídky áček jsou dost často lákavý. Jsou ale hranice za který fakt nejdu. Nákup v áčkách je jedna z nich. Uvědom si, že zázraky se opravdu nedějí!!!! Vem si kolik lidí v áčkách pracuje. Kolik známých asi tito lidé mají. Všechny ty dobrý kousky končí právě u těchto známých. Opravdu. Vim, že to na papíře vypadá lákavě, ale vyhni se tomu.
Áčka nabízeji buď:
- volavky - super auta za super cenu. Než tam dojedeš, tak to někdo koupil apod. a nabídnou ti jiný.... a spoustu lidí ukecaji.
- navoněný pastoušky - auta po bouračkách, různě poslepovaný z více kusů
- peněženky - v autě je miliarda skrytých vad a pak do toho nasypeš 100k ani nevíš jak.
- omlazený smotaniny - trojka je osmička, jednička je čtyřka apod. U dovozu ze zahraničí se dává stav tachometru na požádání. To je aut po důchodcích, lékařích, manželkách apod.

Neříkám, že jinde je to lepší, ale áčka to dotáhli naprosto nejdál.

OD ÁČEK FAKT PRYČ

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od Jirka. »

AAA nebrat, jsou to podvodníci, pamatuju jak tam kdysi známej koupil Renaulta 19 i když jsme ho všichni varovali. Cestou z Aček to vzal na dálnici a rozjel na 140, sežralo mu to všechnu vodu a tím větrem se mu urthnul nárazník, nebo spíš ta stavební pěna co byla pod ním a držela ho :laugh:
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
rakosnicek23
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 29.03.2015 23:18
Bydliště: Vysočina

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od rakosnicek23 »

Airon píše:...a nabídnou ti jiný.... a spoustu lidí ukecaji.
Aneb jak sem si jel do Áček pro passata v tdíčku a odvez sem si Hitlerův Tajnej Projekt (Fabii 1,2HTP) na čupr úvěr a ještě sem dostal zimní kola a voňavku do auta gratis :smoke:
VW Passat B6 2007 highline, 2.0 TDI 125 kw DSG BMR
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=132&t=310884

Uživatelský avatar
Ipanema
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1727
Registrován: 22.05.2008 17:50
Bydliště: Brno

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od Ipanema »

Cože? To je od Hitlera? Mě v AAA říkali, že to je odvozený od H*vno To Pojede.
:baseball:
Golf VI 1.4 TSI 90 kW, pseudo-GTI kompletně uvnitř i vně, úprava na 236 Nm/155 HP, léto 18" Serron, zima 18" Monza

Uživatelský avatar
rakosnicek23
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 29.03.2015 23:18
Bydliště: Vysočina

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od rakosnicek23 »

Eventuálně ještě Hybaj ty pičo :)
VW Passat B6 2007 highline, 2.0 TDI 125 kw DSG BMR
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=132&t=310884

Uživatelský avatar
Santusovic
Profík
Profík
Příspěvky: 1012
Registrován: 24.06.2016 11:42
Bydliště: Praha

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od Santusovic »

Kdyby to auto mělo skutečně ty KM co uvádí tak je tak o 30-40 dražší s tou výbavou. Tohle je celkem slušná past a km to určitě nebude mít to co píšou tak o 50-60tis více. Bejt tebou si počkám jestli tady na klubu se neobjeví nějaký pěkný kousek a nebo se podívej na mobile.de a hledej něco z autohausu


Sent from my iPhone using Tapatalk
Old:VW Passat B6 2.0 TDI
Sold:VW Passat B7 2.0 TDI R-line
Sold:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi White R-line DSG
Sold:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi Blue R-line DSG
New:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi White High DSG
White Var

Uživatelský avatar
denisdenis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 188
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava - okolí

Re: Koupě Volkswagen Passat 2010

Příspěvek od denisdenis »

Toto auto tam nikdy nebylo ani nebude a pokud ano tak cena cca +50-60tis než inzerují.

Já osobně vozím auta už 15let, hlavně teda jako "dovoz na zakázku" a několik desítek jsem už prodal i do dvou největších bazarů v CZ.

Polovina těch aut se v jejich nabídce vůbec neobjevila a pokud ano tak s marží 40-50 i 80tis.
Tzn., že si ty pěkná auta buď prodají už nasmlouvaným klientům nebo je ještě "exportujou" dále do zemí kde jsou ojetá auta za mnohem vyšší ceny jako je Norsko, Dánsko, Švédsko atd.

Platí pravidlo, že tě takovým inzerátem k nim chtějí prostě jen dostat.
A když už stojíš na tom place tak mají šanci 50/50, že v něčem odjedeš.
Dále platí, že jejich velkým přáním je ať si koupíš dražší auto než na které máš peníze tzn., že ti vnutí nějaký úvěr s RPSN okolo 20-30%.
A tím úplně největším přáním je ať jim tam necháš své původní auto za cca půlku jeho tržní ceny.

Suma-sumárum pokud se jim toto vše povede tak když u nich koupíš Octavii II za cca 250tis a necháš jim tam svou starou Octavii I nebo Fabii tak na tobě vydělají okolo 100tis.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“