Výměna volantu B6 za multifunkční

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Askv
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 04.12.2016 11:19

Výměna volantu B6 za multifunkční

Příspěvek od Askv »

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, hledal jsem zde na fóru, našel jsem diskuze o výměně podvolantovky atd.
Chtěl bych se tedy zeptat, co vlastně já na passatu b6 bych potřeboval pro výměnu za volant s multifunkcí a zda-li je vůbec tento volant možné nainstalovat.

Aktuálně mám to 4ramenné heblo bez multifunkce (auto má běžnou výbavu - palubní pc, tempomat atd.) jen mě strašně štve ten volant.
Líbí se mi volant z CC - http://bazar.automedik.cz/AMD2004377856 ... /passat-cc" onclick="window.open(this.href);return false;

Co vše bych tedy prosím pokud je to možné pro výměnu potřeboval ? (neměnil bych to já, někoho bych v okolí snad našel)

A dále bych se chtěl zeptat na autorádia, jelikož mám obyč. rádio s displejem a CD originál, ale CD načte z 20 pokusů jednou, takže vlastně mám jen rádio.
Líbí se mi něco takového https://auto.bazos.cz/inzerat/68255215/ ... -S-GPS.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Případně jestli i to by šlo propojit s tím multifunkčním volantem.

Děkuji !

M.

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Výměna volantu B6 za multifunkční

Příspěvek od Jirka. »

Volant tam samozřejmě jde, musíš vyměnit podvolantovku a upravit nebo vyměnit páčky. A samozřejmě nakodovat. Jen pozor, ten z automediku bude nejspíš jen samotný volant bez airbagu a kablíku i když na fotce to mají celé, tak si myslím že by to jinak měli v popisu a i cena odpovídá jen volantu. Pokud bys chtěl tak komplet fungl nový volant se vším co potřebuješ mám 6500kč, novou podvolantovku 2500kč, případná výměna 1000kč(klidně i dovezené věci)

Co se týká rádia tak u číny ti to nikdo asi 100% neřekne, zkus se na to zeptat toho prodejce, ale ve většině případů to funguje.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
Santusovic
Profík
Profík
Příspěvky: 1012
Registrován: 24.06.2016 11:42
Bydliště: Praha

Re: Výměna volantu B6 za multifunkční

Příspěvek od Santusovic »

Je o tom tady už milion tématů ty jsi vytvořil milión první tak zkus hledat vše je tady popsané. Jinak volant ti půjde ale musíš vyměnit podvolantovou jednotku, kroužek pokud to nechceš nechat upravovat a samozřejmě vše nakódovat.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Old:VW Passat B6 2.0 TDI
Sold:VW Passat B7 2.0 TDI R-line
Sold:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi White R-line DSG
Sold:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi Blue R-line DSG
New:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi White High DSG
White Var

Uživatelský avatar
jirkaloz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 437
Registrován: 27.06.2015 17:42
Bydliště: Most

Re: Výměna volantu B6 za multifunkční

Příspěvek od jirkaloz »

Askv píše:Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, hledal jsem zde na fóru, našel jsem diskuze o výměně podvolantovky atd.
Chtěl bych se tedy zeptat, co vlastně já na passatu b6 bych potřeboval pro výměnu za volant s multifunkcí a zda-li je vůbec tento volant možné nainstalovat.

Aktuálně mám to 4ramenné heblo bez multifunkce (auto má běžnou výbavu - palubní pc, tempomat atd.) jen mě strašně štve ten volant.
Líbí se mi volant z CC - http://bazar.automedik.cz/AMD2004377856 ... /passat-cc" onclick="window.open(this.href);return false;

Co vše bych tedy prosím pokud je to možné pro výměnu potřeboval ? (neměnil bych to já, někoho bych v okolí snad našel)

A dále bych se chtěl zeptat na autorádia, jelikož mám obyč. rádio s displejem a CD originál, ale CD načte z 20 pokusů jednou, takže vlastně mám jen rádio.
Líbí se mi něco takového https://auto.bazos.cz/inzerat/68255215/ ... -S-GPS.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Případně jestli i to by šlo propojit s tím multifunkčním volantem.

Děkuji !

M.
Kup tohle https://www.aliexpress.com/item/Free-Sh ... 9b9c2ad102" onclick="window.open(this.href);return false;

Kupoval to kolega, výměna za pár minut a nic ani nekodoval a vše fungovalo naprosto OK, vše je v Cz. :D Doprava z DE, takže bez CLA.

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Výměna volantu B6 za multifunkční

Příspěvek od denis.82 »

Tahle napodobenina RNS510 je nejvetsi srot, co jsem kdy videl.
Nez se nacte, tak mezitim dvakrat zabloudim. Mimo celkove pomalosti i nesmyslne ovladani, rozliseni jako prvni barevna televize...joo a nesmim zapomenou na neonove svitici tlacitka.
Radeni obycejne origo radio nez toto.
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
Santusovic
Profík
Profík
Příspěvky: 1012
Registrován: 24.06.2016 11:42
Bydliště: Praha

Re: Výměna volantu B6 za multifunkční

Příspěvek od Santusovic »

Přesně tak. Co by jsme bez té činy dělali? Museli by jsme kupovat funkční origo rádia/navigace :D

Radši se na to vykašli a používej navigaci v telefonu pokud máš nějaký rozumný model než tyhle napodobeniny.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Old:VW Passat B6 2.0 TDI
Sold:VW Passat B7 2.0 TDI R-line
Sold:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi White R-line DSG
Sold:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi Blue R-line DSG
New:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi White High DSG
White Var

marcuss
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 13.04.2018 16:43

Re: Výměna volantu B6 za multifunkční

Příspěvek od marcuss »

Zdravím, měl bych dotaz ohledně výměny mého volantu na vw passat B6 fsi za multifunkční volant. Otázka je lze použít volant z Vw Golf VII přesný typ 5G0419091AA ?
Jestli ano stačí pak vyměnit jenom podvolantovku a vše bude fungovat popřípadě jaky typ by to měl být ? Předem děkuji za odpověď.

Uživatelský avatar
Santusovic
Profík
Profík
Příspěvky: 1012
Registrován: 24.06.2016 11:42
Bydliště: Praha

Re: Výměna volantu B6 za multifunkční

Příspěvek od Santusovic »

marcuss píše:Zdravím, měl bych dotaz ohledně výměny mého volantu na vw passat B6 fsi za multifunkční volant. Otázka je lze použít volant z Vw Golf VII přesný typ 5G0419091AA ?
Jestli ano stačí pak vyměnit jenom podvolantovku a vše bude fungovat popřípadě jaky typ by to měl být ? Předem děkuji za odpověď.
Použít půjde, podvolantovku budeš měnit určitě a ještě se musí upravit kroužek, případně vyměnit aby vše fungovalo.
Old:VW Passat B6 2.0 TDI
Sold:VW Passat B7 2.0 TDI R-line
Sold:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi White R-line DSG
Sold:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi Blue R-line DSG
New:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi White High DSG
White Var

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“