Novacek - pár dotazu :-)

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
SterbinkaB
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 29.12.2016 10:00

Re: Novacek - pár dotazu :-)

Příspěvek od SterbinkaB »

Tak jsem vyřešila protáčení kol - koupily se nové originál kola 18" a nové gumy a je klid, pneu už prý byly špatné. Teď ale jak nasnezilo tak musím opatrně, jak se víc zmáčkne akcelerátor, tak je to dost nebezpečné a kontrolka zase blika. Chyby v autě žádný nebyly, což jsem rada.

Jinak mě v servisu poradili, že se dá auto trochu oživit, ale to nechám až na jaro. Prý jsou dvě krabičky, co zvýší výkon(něco do motoru a pak ještě někam), tak to asi prubnu, aby to jelo trochu lepe ;-)

Jinak od vánoc už mám najeto 3,5tis a zatím dobrý...I spotřeba necelých 8 litrů je fajn.

Uživatelský avatar
Filap
Profík
Profík
Příspěvky: 1025
Registrován: 19.01.2010 11:54
Bydliště: Kousek od Štatlu

Re: Novacek - pár dotazu :-)

Příspěvek od Filap »

Ty voe, tak to me bavi! :rofl:
Passat 3C

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Novacek - pár dotazu :-)

Příspěvek od KJirka »

tak mě to taky zatím baví. Zatím.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: Novacek - pár dotazu :-)

Příspěvek od Pantani »

Mě moc né, je to nějaký až moc debilní. Smažte to!
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Novacek - pár dotazu :-)

Příspěvek od KJirka »

mazat nic nebudu, nikoho neuráží, s nikým se nehádá a všichni se myslím baví.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

999KE
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 12.02.2015 06:05

Re: Novacek - pár dotazu :-)

Příspěvek od 999KE »

Na to aby bolo fórum aktívne treba založiť stupidnu tému.... palec hore... :)

Odoslané z SM-G935F

Uživatelský avatar
šianzek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 15.04.2016 09:45
Bydliště: Ostrava

Re: Novacek - pár dotazu :-)

Příspěvek od šianzek »

taky jsem se pobavil :D ikdyž to někdo asi hraje ale i tak :D
Passat B7 2012, side assist,premium bt,barevné budíky,kožené odvetravane sedačky ,rns510 poslení řady,kamera,chip,340 mm brzdy zimmermann,pružiny eibach, komplet vytlumene dveře, repro focal,keramika

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Novacek - pár dotazu :-)

Příspěvek od KJirka »

999KE píše:Na to aby bolo fórum aktívne treba založiť stupidnu tému.... palec hore... :)

Odoslané z SM-G935F
Pokud ti to fórum připadá málo aktivní, proč ses tu tedy registroval a nejsi na SK ? Já si naopak myslím, že je aktivní víc, než dost a sekce 3C/CC obzvlášť, i bez občasných "stupidností".
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Novacek - pár dotazu :-)

Příspěvek od sharik4x4 »

Jsem tu taky nováček, tak bych taky potřeboval poradit,kde sehnat ty kouzelný dvě krabičky. Jednu bych si dal za okno abych se na ní mohl dívat za jízdy a druhou do pr..le ,abych se smíchy nepo...

Uživatelský avatar
patrikrs
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1446
Registrován: 24.02.2008 22:22
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Novacek - pár dotazu :-)

Příspěvek od patrikrs »

Myslím že každý jednou začínal, tak se nemáš za co stydět. Snad by mohlo stačit něco takového https://m.aliexpress.com/s/item/32574868235.html" onclick="window.open(this.href);return false; Mělo by to být na uložení pokladu " B " štěrbinky dostačující. A podle výplně je to i na křehčí zboží.

Já osobně používám tohle, velikost je OK. https://m.aliexpress.com/s/item/32660391769.html" onclick="window.open(this.href);return false; Jen ty dírky jsem zalepil, na sluníčku to bylo nepříjemné :blush:

999KE
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 12.02.2015 06:05

Re: Novacek - pár dotazu :-)

Příspěvek od 999KE »

KJirka píše:
999KE píše:Na to aby bolo fórum aktívne treba založiť stupidnu tému.... palec hore... :)

Odoslané z SM-G935F
Pokud ti to fórum připadá málo aktivní, proč ses tu tedy registroval a nejsi na SK ? Já si naopak myslím, že je aktivní víc, než dost a sekce 3C/CC obzvlášť, i bez občasných "stupidností".
Jirka ja budem tam kde budem chcieť, a teba je to myslím u pr**le prečo som tu a nie tam :)
Videl som niekoľko tém, v ktorých potrebovali ľudia poradiť a si to zamkol bez toho aby vôbec niekto stihol reagovať, duplicitna téma, pouzi tlačítko hľadať.. bla bla
A tu sam vidíš, téma bola vytvorená len preto lebo sa sa niekto nudí za TV..




Odoslané z SM-G935F

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Novacek - pár dotazu :-)

Příspěvek od skacel99 »

Každý průměrně inteligentní člověk umí hledat,nebo se o to pokusí. Kdyby jsi tu měl 20x za týden dotaz typu "Hlásí mi to prasklou žárovku,co mám dělat?" ,taky by jsi to mazal a neodpovídal. A Aktivní je to opravdu dost,nevím,co máš za problém

999KE
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 12.02.2015 06:05

Re: Novacek - pár dotazu :-)

Příspěvek od 999KE »

Ved ja nemám žiadny problém, tak neviem co tu stresujes a skaces meter do výšky,...
Len som chcel poukázať na to ze niektoré témy sú zamknuté okamžite a niektoré sa odignoruju,... peace ľudia :)

Odoslané z SM-G935F

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Novacek - pár dotazu :-)

Příspěvek od skacel99 »

Všechno má svůj důvod :wink:

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Novacek - pár dotazu :-)

Příspěvek od KJirka »

999KE :


Můžu tě velmi rychle přesvědčit, že skutečně nemusíš být tam, kde sám chceš. Tak se laskavě chovej slušně. :evil:

A nelži, že jsi viděl nějaký zamknutý témata, udělal jsem to snad jen jednou za celou dobu a ten důvod jsem tam taky napsal.
A na to, co bych kolikrát skutečně zamknout nebo spíš smazat měl, jsem ještě velmi, ale velmi liberální. Takže jestli tady nechám jedno zcela nevinný téma, který je koneckonců obsahově k věci, nepotřebuju ničí rady, pane kolego.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“