Start tlačítkem

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
DavidSO
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 09.02.2017 18:31

Start tlačítkem

Příspěvek od DavidSO »

Dobrý večer všem koncerňákům :)
Mám takový dotázek pro fundované znalce. Povýšil jsem z Passsata B6 na B7 2.0TDI DSG v hajlajnu a mám v tom spoustu pro mě nových fičurek se kterými se postupně seznamuji. Co mě ale momentálně zajímá je start tlačítkem. Vždy jsem byl zvyklý vložit klíček nažhavit a nastartovat, ale v B7 mě zaráží, že pokud mám sešlápnutý brzdový pedál, po stisku tlačítka auto nastartuje takřka ihned a žhavení jen problikne. Nemůžu tímto něco zničit? Je to takto v pořádku?
Když stisknu start bez sešlápnuté brzdy tak se klasicky rozsvítí palubka a žhavení , které po chvilce zhasne.
Doufám že jsem se vyjádřil dostatečně srozumitelně a je mi jasné, že pro někoho může být dotaz triviální, ale já budu rád za znaleckou odpověď.

Děkuji David

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Start tlačítkem

Příspěvek od napster »

Jelikoz je teplo,tak auto nepotrebuje zhavit. Bez spojky jen aktivujes kontrolky a elektriku v aute. Tzn stejne jako klicek v 1. Poloze. Nic tim neoddelas. Auto staruje az po zhaveni ve vetsich mrazech. Sam to mam v SII a rychle jsem si na to zvyknul netahat klicky ven z kapsy :mrgreen:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

DavidSO
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 09.02.2017 18:31

Re: Start tlačítkem

Příspěvek od DavidSO »

O.K., díky za odpověď, myslel jsem si to, jen mě zaráží že takto startuje právě třeba i v -3 stupních. Navíc mam špatnou baterii a asi se mi tím deaktivoval start-stop, zitra mi přijde nová a budu potřebovat deaktivovat start-stop :taunt:

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Start tlačítkem

Příspěvek od Nwkt »

Za mě jedna velká nevýhoda kessy je že to otevřou/ukradnou s blbým zesilovačem :-/

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“