Držák telefonu

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
argo37
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 31.07.2022 18:15

Držák telefonu

Příspěvek od argo37 »

Zdravím všechny....

...jsem tu čerstvě nový a i když jsem se snažil hledat ve starších tématech tak nic podobného jsem nedohledal...

Jde mi o tovární držák telefonu ( původně dělaný na různé redukce především NOKIA ), který defacto trčí z palubní desky a když se odmontuje zůstane po něm pěkná díra :fool: ...mno a teď teda máte někdo nějaké zkušenosti nebo návrh řešení? Já jsem zatím uvažoval o nějaké podomácku udělané úpravě např. s namontováním výstupku s kuličkou+převlečná matice a pak na to lze defacto připojit téměř každý klasický držák...

...dokonce jsem viděl i některé paskvily na palubní desku a stejně tak mám momentálně držák v mřížce klimatizace ( bohužel mi ji žena stačila již poškodit po neúspěšném pokusu o sundání držáku = čeká mě výměna ), ale to nijak neřeší onen tovární původní držák...

...nedávno jsem objevil tohle ...https://www.audiocom.cz/znacky/bury/uni ... vni-6657cz

a dokonce to podporuje i velikostně můj Samsung Galaxy Note 10 +...jenom nevím jak je to s tím nabíjením...u některých držáků jsem viděl na horní straně 2 kovové konektory, ale u mé verze jest pouze ta samá část v plastu...???

Opět tedy dotaz máte někdo tenhle držák adaptér na původní tovární VW držák...???

Díky všem za radu a odpovědi...

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“