Buchanie pod napravou - zvukova ukazka

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
modemm
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 13.03.2017 19:03

Buchanie pod napravou - zvukova ukazka

Příspěvek od modemm »

Zdravim vas, chcem vas poprosit o radu a pomoc. Nedavno mi zacalo buchanie pod napravou, VW passat 2.0TDI 103kW, DSG, 182000 km najazdene, dovoz z nemecka.
Chcem sa vas spytat co to moze byt. Prikladam aj zvukovu ukazku, ktoru som nahral mobilom. Je tam pocut viacero zvukov (vratane takeho ostreho kovoveho, ale to je len radenie z N do D), ten problemovy je samozrejme taky opakujuci sa. Deje sa to ked len veeelmi jemne pridavam plynom, teda tak aby som nezrychloval ani nespomaloval. Pri pridavani, brzdeni aj pri "uberani plynom" sa tento zvuk neukazuje. Frekvencia zvuku sa aj meni s rychlostou. Ak som nieco zabudol dodat, rad pridam dalsie info.
Vopred vam dakujem za akekolvek rady a pomoc.

https://www.dropbox.com/s/0ol6t1h62tbue ... a.m4a?dl=0 - link na audio subor, MP3, 192 kbps, mono

ak by link nefungoval, dajte mi prosim vediet, spravim reupload

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“