Pružiny - zvýšení

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Pružiny

Příspěvek od Nwkt »

jenže golf 3 bude oproti 3c offroad :-D

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Pružiny

Příspěvek od skacel99 »

Jo,GIII jsem měl dole asi o 8 cm a šlo s tím normálně jezdit :D Mluvil jsem o GV. U Passata vidím problém při snížení spíš v dlouhým rozvoru a velmi dlouhýmu přednímu přesahu. Můj Golf (4mption) o 3 cm dole k baráku najíždí stejně,jako sériovka Passat 4motion

Uživatelský avatar
šianzek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 15.04.2016 09:45
Bydliště: Ostrava

Re: Pružiny

Příspěvek od šianzek »

Stejně ty 3 Cm nehraje vůbec žádnou roli :D b5.5 4 Motion mám zvednou a stejně jak jedu na chatu tak to taham po břiše jediná výhoda jenže dobre gumy + 4 kola bohužel když chci jet s b7 tak ani ránu (ve sněhu )
Passat B7 2012, side assist,premium bt,barevné budíky,kožené odvetravane sedačky ,rns510 poslení řady,kamera,chip,340 mm brzdy zimmermann,pružiny eibach, komplet vytlumene dveře, repro focal,keramika

tomas-x
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 26.09.2007 22:56
Bydliště: Kroměříž

Re: Pružiny - zvýšení

Příspěvek od tomas-x »

Pokud to je ještě akutální, můžu poprosit o víc info co je jinak oproti sérii? Mám B6 4motion a rád bych s tím šel o trochu nahoru. V dobovém ceníku je položka "zesílený a zvýšený podvozek o 2 cm". Když jsem měl O2, tak tam u paketu pro špatné cesty byly jen jiné pružiny. Jak je to tady? Díky
VW Passat B6 TDI 4motion

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“