B7 automat - mechanická ochrana

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
chodec406
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 13.03.2017 20:34
Bydliště: Brno

Re: B7 automat - mechanická ochrana

Příspěvek od chodec406 »

ppfox: to jsem si původně taky myslel, ale po čtení toho vlákna jsem získal dojem, že některé smažky to na první pohled (v noci) ani nepoznají a stejně ti to vyškubnou. A to, jestli si vezmou rádio či nikoliv, je už pak jedno, když rozfláká sklo a nedejbože poničí i dveře... Tak jako tak to půjde na pojistku. Ta externí anténa by je ale mohla v prvním okamžiku odradit... Tornádo1 to sice ještě neví, ale už si pomalu v kalendáři křížkuji den do Humpolce, tak třeba bude v obraze ;-).

Myslím, že jsme se od původního tématu trochu odklonili. Podle vás je tedy Zeder nebo VAM zbytečný (o jiném zabezpeční jsem neuvažoval)?

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: B7 automat - mechanická ochrana

Příspěvek od KJirka »

hele zbytečnej asi není a jako výrobek má i skvělý hodnocení. Jestli parkuješ v noci venku, tak i pro tvůj osobní klid to má minimálně psychologickej efekt. Já bych si to tam dal. Stojím téměř výhradně vždycky na nějakém privátním pozemku a stejně tam zámek zpátečky mám taky.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: B7 automat - mechanická ochrana

Příspěvek od ppfox »

hele k tomu smažky a RCD/RNS...RCD ti můžou samo čornout taky, ale na jedno RCD bude tak asi 30 ukradených RNS, tož tak asi :D

a k tomu mech.zabezpečení...já to tam měl (v obou B6) a dobrý no, ale kdybych to tam neměl, tak bych to nedodělával - když ti to budou chtít čornout, tak ti to vezmou zeder nezeder a stejně budeš mít pojistku, tak co že jo...a po stopadesátýsedmý napíšu...kdo zná někoho komu u nás ukradli B6/B7? Já neznám nikoho :D
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
chodec406
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 13.03.2017 20:34
Bydliště: Brno

Re: B7 automat - mechanická ochrana

Příspěvek od chodec406 »

KJirka: když vidím ale tvou adresu, tak se ti ani nedivím :laugh: (joke).

Při ukradení by mě víc štvalo samotné auto jak peníze (viz pojistka). Je to kolegovo firemní, 4 roky operák, všechno doložené, nízký nájezd, téměř plná palba... čekat další 4 roky se mi nechce :mrgreen: .

Ad odtah - já ani nezaregistroval, když mi před oknem paneláku odvezli blbě zaparkované auto :blush: . Jestli houkalo netuším, naložili to ramenem a hurá na záchytné parkoviště... že mi chybí auto jsem zjistil za 2 dny.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: B7 automat - mechanická ochrana

Příspěvek od KJirka »

Tam, kde bydlím, je to trochu jinak. To, cos možná někde slyšel nebo viděl v televízi, je záležitost sídlišť na periferii. To se mně moc netýká. Kolikrát nechám některý auto přes noc i otevřený. Ale ten Construkt tam mám jednak kvůli výši pojistky a druhak prostě proto, že mám takovej lepší pocit. A vovovovovotom to je :wink:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: B7 automat - mechanická ochrana

Příspěvek od napster »

Ano auta se kradou nejlepe ve dne pres odtahovku ve vestě. To je nejmin napadny. Jinak odcizenych passatu moc neznam. Ale do par uz jsem se dobejval,kdyz odesla kessy a bylo nastarovano,nebo to neslo odemknout,nebo ze to nejelo. Znam vic passatu,kde ma problem odjet/dojet s 3C i majitel. Natož corkař :mrgreen: pokud nepotrebujes navi,tak tam dej klidne RCD510. Jinak ja to mam jako JirkaK obcas auto i s klicema v zapalování a doma beham a hledam klice od auta a to mam Superba II :mrgreen:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
chodec406
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 13.03.2017 20:34
Bydliště: Brno

Re: B7 automat - mechanická ochrana

Příspěvek od chodec406 »

Díky kluci za názory.

OT: peněženku nechávám v autě mezi sedačkama celkem často, už jsem párkrát hledal ráno i jablotelefon a on visel na držáku v autě. Sem tam jsem u shopping centra nezatáhl okna a nezamkl auto. Ale kdo by kradl francouzký stroj ;-). /OT

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“