Kódování CC

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
bolce
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 11.03.2017 21:09

Re: Kódování CC

Příspěvek od bolce »

Děkuji za typ, ale už jsem tenhle postup zkoušel, ale channel 13 mi vůbec nenačetl hodnoty... Ale určitě si s tím ještě pohraji, abych tady neplácal nesmysli.

Uživatelský avatar
ROTL
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 05.10.2015 20:31

Re: Kódování CC

Příspěvek od ROTL »

U mna ten postup funguje.

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
PASSAT Variant B7 2012 2.0TDI 103KW DSG

Uživatelský avatar
Fil.CZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 09.11.2016 16:05
Bydliště: Praha

Re: Kódování CC

Příspěvek od Fil.CZ »

napster píše:To je tak,kdyz si nekdo koupi čajnu kábl a uz nabízí úpravy jednotek(ano udela se zaloha Lcode,ale i ta nemusi vzdy pomoci....) nemyslim to osobne na autora topicu,ale vseobecne. Potom tu dalsi laborujou a ptaj se co s tim ted,kdyz drive to fungovalo. Potom se jede za ferdou,mororpowerem,tornadem a prvni co rekne je. Ono to samo prestalo jit. Ja s tim nic nedelal... :mrgreen:
Ac jsem ten osobne ten autor topicu, doporucuju nejdriv vse nastudovat, jak obecne kodovani funguje, a proc tam ci onam davam jaky kod... co ten kod znamena. V neposlednim pripade zalohovat, zalohovat, zalohovat.

Interent je dobry sluha ale zly pan...., nedoporucuju jakkoliv kopirovat zadne kodovani bez predchozi znalosti jen tak z nejakeho fora.
VW CC R-line 2011, 2.0 TDI 125kW, 4 Motion, DSG

Fugasik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 23.03.2017 12:05

Re: Kódování CC

Příspěvek od Fugasik »

VCDS u té Číny je pouze v Aj a nebo Němec....koukal někdo na internetu na Českej sowtware?....jakej je rozdíl např. v 17.XX nebo 409.X?
Passat B6 2.0 TDI 4x4
Golf VI 2.0 TDI Highline
Golf V 1.9 TDI United

bolce
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 11.03.2017 21:09

Re: Kódování CC

Příspěvek od bolce »

Fil.cz: Děkuji za radu, snažím se co nejvíce naučit jak program funguje a co jaká položka znamená, aby mé operace nebyly pouze zkoušení. Přeci jenom si uvědomuji, že většina věcí může způsobit značné problémy. Ale nejde to tak rychle jak jsem si myslel.

Tak jsem se opět dostal dle vašeho návodu na deaktivaci start/stop. Ale bohužel bez tíženého výsledku, viz. příloha... Mohl by mi někdo říct, co dělám špatně, určitě něco ano, ale nemůžu přijít co?
Přílohy
EGR_error.jpg

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Kódování CC

Příspěvek od Jirka. »

U B7 2011 to nejde
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

bolce
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 11.03.2017 21:09

Re: Kódování CC

Příspěvek od bolce »

Mám vozidlo VW Passat B6, r.v. 2009

bolce
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 11.03.2017 21:09

Re: Kódování CC

Příspěvek od bolce »

Tak start / stop deaktivován! Děkuji všem za rady!

Tomas689
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 13.02.2014 08:50

Re: Kódování CC

Příspěvek od Tomas689 »

Zdravim, neporadite mi take jak na passatu b6 deaktivovat zamek rizeni? Uz mi to jednou deaktivovali ale odpojil jsem baterku a po zapojeni je zase aktivni a je spatny. Proto bych to rad zase deaktivoval. Dekuji

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Kódování CC

Příspěvek od KJirka »

to ti určitě někdo poradí, je ale otázka, kdo bude tvůj dotaz v tématu o kódování CC hledat
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“