Displej climatroniku (B7) slabo svieti.

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Tibor86
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 252
Registrován: 09.04.2014 16:39

Re: Displej climatroniku (B7) slabo svieti.

Příspěvek od Tibor86 »

Co to znamena ?
Passat B6 2005 2.0FSI 110Kw/150Ps
100tis. km.
Pomalicky v HIGHLINE :)

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Displej climatroniku (B7) slabo svieti.

Příspěvek od Jirka. »

Tibor86 píše:Co to znamena ?
Sundat palubku :laugh:
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Tibor86
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 252
Registrován: 09.04.2014 16:39

Re: Displej climatroniku (B7) slabo svieti.

Příspěvek od Tibor86 »

sr*t na to ked to funguje vsetko, len tu chybu vo vagu pise :D
A to cidlo kvality vzduchu kebyze ho tam len na prislusne kable napajkujem ? :D Aby chybu nepisalo... Ovladanie fukarov mi funguje dobre, ale ked povypinam vsetky tlacitka co je na ovladanie fukarov, tak mi fuka vzduch zo strednych fukarov, tak to robim tak ze mam zapnute fukanie do stredovych fukarov a fukanie na nohy a ked vypnem napr. fukanie na nohy tak mi fuka vzduch zo stred. fukarov a opacne, fukanie na sklo funguje - predne sklo, ohrev predneho a zadneho skla mi funguje - predne sklo mam napojene na zadne takze to hreje naraz, nechce sa mi koli tomu menit bsg a zhanat panel s tlacidlom na ohrev predneho skla :D, mam to poriesene a zapojene dobre, tak hadam to nezhori :D Ohrev sedaciek mi funguje a aj mi spravne zobrazuje na radii :) Len sa obavam jedneho a to ze mi nepojde klima :D
Passat B6 2005 2.0FSI 110Kw/150Ps
100tis. km.
Pomalicky v HIGHLINE :)

Uživatelský avatar
GOLFÁK
Profík
Profík
Příspěvky: 1009
Registrován: 19.02.2008 16:42

Re: Displej climatroniku (B7) slabo svieti.

Příspěvek od GOLFÁK »

To se dá taky vyřešit. Nesmíš nechat auto na sluníčku aby se to moc vevnitř neohřálo doporučuju parkovat v podzemních garážích, jezdit se staženejma okýnkama. A pokud i tak budeš chtít klimu v autě, tak si kup tohle https://www.autodoplnky-prodej.cz/3212- ... -mini.html" onclick="window.open(this.href);return false;
myslim že budeš spokojen :good:

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Displej climatroniku (B7) slabo svieti.

Příspěvek od tornado1 »

Tibor86 píše:sr*t na to ked to funguje vsetko, len tu chybu vo vagu pise :D
A to cidlo kvality vzduchu kebyze ho tam len na prislusne kable napajkujem ? :D Aby chybu nepisalo... Ovladanie fukarov mi funguje dobre, ale ked povypinam vsetky tlacitka co je na ovladanie fukarov, tak mi fuka vzduch zo strednych fukarov, tak to robim tak ze mam zapnute fukanie do stredovych fukarov a fukanie na nohy a ked vypnem napr. fukanie na nohy tak mi fuka vzduch zo stred. fukarov a opacne, fukanie na sklo funguje - predne sklo, ohrev predneho a zadneho skla mi funguje - predne sklo mam napojene na zadne takze to hreje naraz, nechce sa mi koli tomu menit bsg a zhanat panel s tlacidlom na ohrev predneho skla :D, mam to poriesene a zapojene dobre, tak hadam to nezhori :D Ohrev sedaciek mi funguje a aj mi spravne zobrazuje na radii :) Len sa obavam jedneho a to ze mi nepojde klima :D
chyba ve vagu není problém ve spojení se sací šachtou... nikdy to nebude fungovat dobře!
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Tibor86
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 252
Registrován: 09.04.2014 16:39

Re: Displej climatroniku (B7) slabo svieti.

Příspěvek od Tibor86 »

Tusim ze aj klima pojde... Nemam napustenu cize nemam ako vyskusat, ale nieco sa mi mari... Kedysi davno som skusal prehodit stary climatronic generacia 1. s tlac. econ za AC, vsetko fungovalo a tusim aj klima len akosi sa to divne chovalo, tak som to prehodil nazad ale neviem uz co tam slo zle. Ovladanie fukarov je aj ok, len neviem ako to bude s tou klimou. A ak to nepojde, poriesim to tak, ako pise GOLFAK :D
Passat B6 2005 2.0FSI 110Kw/150Ps
100tis. km.
Pomalicky v HIGHLINE :)

mitti
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 203
Registrován: 08.12.2013 20:01
Bydliště: Skalica

Re: Displej climatroniku (B7) slabo svieti.

Příspěvek od mitti »

Klima ti pojde uplne normalne

Tibor86
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 252
Registrován: 09.04.2014 16:39

Re: Displej climatroniku (B7) slabo svieti.

Příspěvek od Tibor86 »

:drinks: Fajne :)
Passat B6 2005 2.0FSI 110Kw/150Ps
100tis. km.
Pomalicky v HIGHLINE :)

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“