Blika kontrolka zhaveni a chipa motor

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
sovel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 21.04.2015 18:09

Re: Blika kontrolka zhaveni a chipa motor

Příspěvek od sovel »

Zkusim se svezt na tematu,pri jizde se mi taky rozblika kontrolka zhaveni + chyba motoru -> do dilny. Nuze jedu k mekanikovi na poji to na diag(delphi) prej egr,ok vymena. Jenze ted stejne zase 2x blikacka.

K te chybe je ale treba rici,ze motor tahne normal,jedu,nechcipam nic ... + brzdy sviti(jak jsem si procital cim by to mohlo byt)

Takze nejake napady dalsi by nebyly??
Dik

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Blika kontrolka zhaveni a chipa motor

Příspěvek od Jirka. »

diagnostika
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

sovel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 21.04.2015 18:09

Re: Blika kontrolka zhaveni a chipa motor

Příspěvek od sovel »

Jasny ... Bohuzel sem to asi zakrikl dnes po ceste z prace bum,kontrolka motoru aa natrvalo i po dalsim nastartovani. Tak jsem zvedavej co to je ... Ta vymena egr byla asi zbytecna ale tak zase o jeden novsi dil navic :))

TomyStar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 18.03.2010 08:41
Bydliště: Krmelín

Re: Blika kontrolka zhaveni a chipa motor

Příspěvek od TomyStar »

zdravim vas panove tak muj problem stale trva uz sem to mel u dvou elektrikaru vsichni rikaly ze to muze delat rj motoru ale tu sem taky mel u kluka co to dela a rikal ze ji promeroval a je ok ale zavada stale je a dela to i kdyz neni nastartovyny motor kdyz zasunu klic jen do kontrolek tak cvakne v relatkach a zacne blikat zhaveni a vzdy zacne neco hucet a po chvili to prestany myslim si ze by to mohlo hucet palivove cerpadlo diagnostika pise porad vadna rj a chyba jednotky rom nemato nekdo nejakou podobnou zkusenost dekuji

TomyStar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 18.03.2010 08:41
Bydliště: Krmelín

Re: Blika kontrolka zhaveni a chipa motor

Příspěvek od TomyStar »

jeste tady prikladam odkaz na youtub co mi to dela ale neni tam moc slyset to cerpadlo nebo co to huci https://www.youtube.com/watch?v=PkHJ27d ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;

TomyStar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 18.03.2010 08:41
Bydliště: Krmelín

Re: Blika kontrolka zhaveni a chipa motor

Příspěvek od TomyStar »

nikdo zaden tip co by to mohlo delat?

TomyStar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 18.03.2010 08:41
Bydliště: Krmelín

Re: Blika kontrolka zhaveni a chipa motor

Příspěvek od TomyStar »

ahoj tak mel sem to u dalsiho elektrikare a rikal ze by to mohlo byt softwarem rikal ze to bude stat cca 8000 tak se chci zeptat nez to necham prehrat muze to delat software ze to pred zimou parkrat zdechlo pak pres zimu to bolo ok a ted neujedu ani 100 metru a hned to chcipne moc se mi nechce verit ze by to delal jen software nebo je to mozne dikes

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“