Řídící jednotka ABS Passat 3C

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
stepaf
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 10.05.2017 15:11

Řídící jednotka ABS Passat 3C

Příspěvek od stepaf »

Zdravím, vyskočila mi na přístrojové desce závada a pěkně se mi to tam rozblikalo.. :negative: Řešení má být dle diagnostiky řídící jednotka ABS. Mám Passata 3c Variant a číslo na řídící jednotce, kterou mám v autě je 3C0614109. Sháním na internetu nějakou levnější variantu, ale ve většině případů je číslo stejné ale na konci je nějaké písmenko. Omlouvám se, za pro někoho možná hloupý dotaz, ale .. s jakým písmenkem, by mi tam mělo pasovat? Nebo musím hledat jen tu konkrétní "bez písmenka" na konci?
Na diagnostice mi to ještě vyhodila chybu - Snímač 1/2 tlaku brzdové kapaliny - G201/G214... to by se prý také mělo vyřešit tou řídící jednotkou, nemáte s tím někdo zkušenosti? Díky!

Uživatelský avatar
Honzapraha
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 391
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Řídící jednotka ABS Passat 3C

Příspěvek od Honzapraha »

https://www.sbazar.cz/m.bogas/detail/21 ... 3c-pouzite" onclick="window.open(this.href);return false;
Volejte 775668906 nebo pište na mail protranscar@email.cz díky!
!!!Na sz reaguji(pokud vubec)se zpožděním!!!

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Řídící jednotka ABS Passat 3C

Příspěvek od Jirka. »

JJ, párkrát jsem to dělal, přesně tahle chyba, pomůže výměna ABS. Kdyžtak práce vyjde 2200 i s novou kapalinou.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

mitti
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 203
Registrován: 08.12.2013 20:01
Bydliště: Skalica

Re: Řídící jednotka ABS Passat 3C

Příspěvek od mitti »

Ak by si chcel mam svoju na predaj je to 3C0614109C, takze moze byt ako nahrada tvojej, mam ju za 1000Kc

stepaf
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 10.05.2017 15:11

Re: Řídící jednotka ABS Passat 3C

Příspěvek od stepaf »

Díky za reakce...
Honzo, tenhle odkaz jsem taky našel, zkoušel jsem včera volat i psát, zatím bez reakce...
Jirko, díky! Diagnostice jsem věřil, ale vždycky je lepší, když s tím má někdo vlastní zkušenosti, takže jen tu řídící jednotku a snad bude vše OK!
Mitti, absolutně tomu nerozumím, známý mi sice trochu vysvětloval co znamenají ty písmenka na konci čísla, ale nejsem si právě jistý, zda to "C" bude dobrá náhrada.. Pokud tomu rozumíš a jsi si jistý, že to jako náhrada bude stačit (nebo pokud s tím máš zkušenosti), tak bychom se mohli domluvit. Nejlepší by asi bylo sehnat ŘJ bez písmenka, to je ale asi složitější... Děkuji.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“