vrzání dveří - passat CC

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
knopik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 12.07.2016 21:13
Bydliště: Brno

vrzání dveří - passat CC

Příspěvek od knopik »

Zdravím,
Hledal jsem a podobné téma jsem nenašel, proto píšu. Když přejíždím nějakou nerovnost ať je to malý obrubník, kostky nebo retardér tak se mi vržou, skřípou dveře u sloupků. Je to tím, že passat CC má bezrámové dveře a nemá tak tuhou konstrukci a nebo byste mohli vědět co to je a jak to dát do pořádku.

díky moc za rady.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: vrzání dveří - passat CC

Příspěvek od KJirka »

tím to asi nebude. Ty dveře obvykle vržou jen při otevírání. Na zavřených dveřích nemá co skřípat, leda něco uvnitř. Každopádně bych zkusil natřít těsnící gumy silikonem a prostříknout WéDéčken panty.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

knopik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 12.07.2016 21:13
Bydliště: Brno

Re: vrzání dveří - passat CC

Příspěvek od knopik »

KJirka píše:tím to asi nebude. Ty dveře obvykle vržou jen při otevírání. Na zavřených dveřích nemá co skřípat, leda něco uvnitř. Každopádně bych zkusil natřít těsnící gumy silikonem a prostříknout WéDéčken panty.
Nějaký typ silikonu, abych to pokoupil a zkusil. děkuji :)

misoR
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 463
Registrován: 23.04.2015 21:53

Re: vrzání dveří - passat CC

Příspěvek od misoR »

Typ silikonu silikon :D

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: vrzání dveří - passat CC

Příspěvek od KJirka »

silikonový olej. Ve spreji nebo lahvičce. Lepší asi namáčet hadřík, aby sis nezadělal sprejem okna. Nějak se mi sice nezdá, že by ty okna měly skřípat v zavřeným stavu, ale jak se říká, když něco neznáš nebo jsi to nezažil, neznamená to ještě, že to neexistuje nebo že to není možný.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

mitti
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 203
Registrován: 08.12.2013 20:01
Bydliště: Skalica

Re: vrzání dveří - passat CC

Příspěvek od mitti »

na tesnenia je najlepsi glycerin, pekne sa vsiakne a hlavne nezanechava mastny film ako silikonovy olej

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“