neklidná jízda

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
LorenzoB
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 29.04.2016 06:43
Bydliště: Frenštát pod Radhoštěm

neklidná jízda

Příspěvek od LorenzoB »

Zdar borci, mám takový problém s pašíkem. Poslední dobou se mi zdá, že s ním není něco OK, jedu 80km/h při klidných cca 2000ot/min a zdá se mi, že auto jakoby pocukává, není prostě úplně v klidu. Někdy když zastavím někde, tak je auto neklidné a jak kdyby něco v autě furt proudilo, podemnou. Taky se mi občas zdá, že auto vynechává, jedu 80km/h a zdá se mi, že mě auto "jakoby" vrátí a dá zase dopředu. Myslel jsem prvně, že mám už ucpané DPF nebo ko dvouhmotu, ale jak se zdá, tak asi ne. Když mám pod půl nádrže naftu, tak se mi občas stane tohle při nastartování - tudíž je to asi ko palivové čerpadlo? špatně dává? Ale nelíbí se mi ta jízda, může to dělat taky čerpadlo, nebo to můžou být třeba špatné hodnoty vstřiků nebo špatné vstřiky? Na diagnostice chyba jen, že je špatný jeden žhavič. Nic jinýho to nepíše.

Auto je teď aktuálně po výměně nového motoru a nového turba, prvních cca 14 dní jsem nic nepozoroval, byl jsem nadšený z jízdních vlastností, ale teď prostě poznám, že s tím autem není něco ok. Palivové čerpadlo už měněné kdysi bylo, ale ne za nové.

Startování: https://youtu.be/75ycEdrWNmU" onclick="window.open(this.href);return false; - to se mi opravdu nelíbí :roll:

VW Passat b6 1,9TDi 77kw s chipem, BLS 2007. Díky za každou radu.
VW Passat Variant B6 1,9TDI 77kW BLS + chip.

Uživatelský avatar
LorenzoB
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 29.04.2016 06:43
Bydliště: Frenštát pod Radhoštěm

Re: neklidná jízda

Příspěvek od LorenzoB »

Tak to vidím nejspíš určitě na KO palivové čerpadlo, teď při 1/4 nádrži jsem vyjížděl kopec a nahoře mi to zdechlo a zavzdušnilo se na 3min. Nevíte někdo kolik stojí origo palivové čerpadlo na 1,9 tdi 77kw BLS? Nemůžu nikde na internetu najít přímo origo čerpadlo...jen z nd
VW Passat Variant B6 1,9TDI 77kW BLS + chip.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“