Přerušované hučení pravého kola

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Přerušované hučení pravého kola

Příspěvek od KJirka »

no tady jde o ty zvuky v rejdu a to na gumu spíš neukazuje. I když, tím bych začal.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Memory
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 20.11.2015 09:06

Re: Přerušované hučení pravého kola

Příspěvek od Memory »

Tak zrovna gumy jsem měnil přední za zadní, dneska přehodím na zimní, tak uvidím. Nemyslím si, že to pomůže. Zespodu jsme na auto koukali. Vnější i vnitřní kloub + celá poloosa je nová. Které konkrétní silentbloky bych měl zkontrolovat?

Uživatelský avatar
Memory
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 20.11.2015 09:06

Re: Přerušované hučení pravého kola

Příspěvek od Memory »

Nové zimní gumy obuty, stále hučí :-(

matti
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 29.07.2018 18:02

Re: Přerušované hučení pravého kola

Příspěvek od matti »

Ahoj, mam uplne rovnaky problem. Vzdy pri rozjadu a pri vytocenych kolesach a jedno na ktoru stranu. Zvuk je silnejsi vzdy pri zatazeni praveho predneho kolesa. Podarilo sa niekomu vyriesit ten problem?
Pneu a loziskom to nie je, to uz mam vymenene a na zvuku "hu-hu-hu" to nic nezmenilo :(

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Přerušované hučení pravého kola

Příspěvek od teekey »

tipuju ten homokineticky kloub, loziska kdyz huci tak se intenzita zvysuje s rychlosti a je jedno jak jsou kola vytocena.
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
rimla
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 04.06.2015 13:46
Bydliště: Zlín

Re: Přerušované hučení pravého kola

Příspěvek od rimla »

A nemůže to jít spíš z převodovky? Řešil jsem něco podobného - zahučení v rejdu pod plynem (vyměnil jsem obě ložiska, udělal kontrolu brzd), a nakonec stačilo vyměnit olej v převodovce.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Přerušované hučení pravého kola

Příspěvek od KJirka »

no pokud je ten zvuk uzavřenej ve skříni převodovky, tak se do kabiny asi už moc nedostane. Tohle vypadá skutečně spíš na ten homo kloub. To je poměrně častá závada.

Jo, koukám na tu sestavu předchozích vozidel a říkám si, že kdybych taky napsal svůj seznam, asi už by se nikdo další na tu stránku nevešel :laugh: :laugh: :laugh:
Klidně si to tam nech, ale je taková nepsaná zvyklost uvádět pouze vozidla VW :D
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Šeba
Řidič
Řidič
Příspěvky: 108
Registrován: 22.04.2014 19:05

Re: Přerušované hučení pravého kola

Příspěvek od Šeba »

rimla píše:A nemůže to jít spíš z převodovky? Řešil jsem něco podobného - zahučení v rejdu pod plynem (vyměnil jsem obě ložiska, udělal kontrolu brzd), a nakonec stačilo vyměnit olej v převodovce.
Souhlas s rimlem... je to asi ta nejlevnější možnost a pokus o nápravu, jakou můžeš udělat. Měl jsem ten samý problém a s novou náplní převodovky zmizel.
BMPčko 400k km

www.battery-import.cz / www.battery.cz / http://www.battery-import.sk

Kdyby přístroje, které lidé během doby vynalezli, ještě taky fungovaly - to by byl příjemný život!

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Přerušované hučení pravého kola

Příspěvek od KJirka »

Výměnou oleje v převodovce, pokud je to manuál a má to už aspoň 200t. najetu, sice nic nezkazí, stejně by bylo dobrý to udělat, ale vsadím boty, že to řešení problému nebude.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

matti
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 29.07.2018 18:02

Re: Přerušované hučení pravého kola

Příspěvek od matti »

Diky chlapi za rady! Osobne sa priklanam na ten hokineticky klb ale zacnem asi s vymenou oleja v prevodovke ako najlacnejsia volba. Najazdene mam 180k cca. Kazdopadne dam vediet hned ako sa problem vyriesi.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“