Koncern zlevňuje DPF

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Koncern zlevňuje DPF

Příspěvek od KJirka »

Slyšel jsi už něco o přepravních službách nebo poště ? Pošleš jim svůj DPF a oni ti odešlou x ovej díl.
Kolega tudíž zcela logicky zjišťuje, kde ho koupit nejlíp. Co se ti na tom nezdá ?
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

dobrmik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 16.10.2011 22:19
Bydliště: Rychnov

Re: Koncern zlevňuje DPF

Příspěvek od dobrmik »

Bostich píše:dobrmik: tohle info je z jaký pobočky? Mimochodem pro BMP
Olfin hradec kralové..je to pro muj bmr pro ostatní to bude asi stejný.
Znovu 3c 125kw highline

Stefan777
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 492
Registrován: 29.01.2016 14:37
Bydliště: Brno,Zurich

Re: Koncern zlevňuje DPF

Příspěvek od Stefan777 »

No nezdá se mi zadání úkolu od kolegy "Mohl by mi někdo prosím zjistit cenu Dpf na 2.0tdi 130kw......"chybí mi tam třeba info něco jako :objehal jsem u nás po okolí VW a té ceny jsou u nás vysoké a chtějí xy peněz a hledám za co nejlepší cenu .Aby se to tady nezvrhlo že někdo bude hledat origo koberecky a bude se tady ptát kde je sežene levněji či v Praze nebo v Brně a nebo v Ostravě.Když něco potřebuji tak zkouším obehat obtelefonovat vše co jsem schopen sám a ne že sedím doma v teple a hodím do placu otázku a čekám že někdo to zjistí.Kdyby napsal že tam kde se ptal stojí xy peněz tak je to jiné protože dává informace a očekává za to výměnou taky nějaké ale nic takového jsem v jeho postu neviděl .Samozřejmě tě nechci odradit od toho aby jsi to udělal za něj a podělil se s náma o info,určitě ti budeme vděčni.

Odesláno z mého HTC One pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Koncern zlevňuje DPF

Příspěvek od KJirka »

Určitě za nikoho nic dělat a hledat nebudu, ale zrovna v tomhle ten dotaz dost chápu. Není to věc za pár stovek, jako nějaký koberečky, ale za x tisíc a vzhledem k velké diferenciaci cen u dealerů se vyplatí, chvíli po tom pátrat. Vždyť prostě stačí něčí vlastní zkušenost : "hele kupoval jsem tady .... a je to tu výrazně levnější". To je celý.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncern zlevňuje DPF

Příspěvek od Nwkt »

A taky ceníky se mění každou chvílí. Jsem měl něco objednáno a přišlo to o kilo dráž, protože přes noc změnili ceník ....

Stefan777
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 492
Registrován: 29.01.2016 14:37
Bydliště: Brno,Zurich

Re: Koncern zlevňuje DPF

Příspěvek od Stefan777 »

Že to není věc za pár stovek je jasný ale jak si napsal vyplatí se po tom pátrat a to mi právě jako pátrání ten jeho dotaz nepřišel ,asi každý používáme jiné metody pátrání,to je jedno snáď dostane tazatel odpověď a pomůže mu to

Odesláno z mého HTC One pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Koncern zlevňuje DPF

Příspěvek od KJirka »

s tím DPF mi nějak připadá, že mají naprosto nejednotnou cenovou politiku. Na jednu stranu je tlak na ekologii a snaha filtry cenově zpřístupnit, aby si to lidi raději vyměnili a na druhou klasická obchodní nenažranost prodejců.
Úplně stačí na silnicích retardi, co mají auta už z výroby bez DPF, který maj nesmyslně přidáno na čerpadle a vytváří za sebou kouřovou clonu. Tuhle když jsem zajížděl do baráku, zastavilo za mnou nějaký jelito s jedničkovou Oct. I a protože jsem ho děsně zdržel, asi tak 5 vteřin, tak to musel následně dohnat brutální akcelerací toho šrotu, že za tím kokotem byla černá tma. Tohle jsem fakt ještě neviděl, protože jak má koncovky ohnutý dolu, tak na asfaltu zůstala tak dvacet metrů dlouhá černá stopa. Jsou země, kde by mu nejen že sebrali na místě techničák, ale takovou popelnici by na jeho náklady bez milosti sešrotovali. Ovšem tady se to klidně prohání středem města.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Stefan777
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 492
Registrován: 29.01.2016 14:37
Bydliště: Brno,Zurich

Re: Koncern zlevňuje DPF

Příspěvek od Stefan777 »

To máš pravdu je to děs,taky to nechápu tuhle jejich strategii na druhou stranu tohle přesně je kapitalismus i když pěkně perverzní ,tuhle jsem taky viděl jednoho respektive jenom černý kouř z jeho auta,tohle vidět cajti ze západu tak ho stopnou a pošlou na emise a pak by se už tolik nesmál jak mu to táhne pěkně vod spodu

Odesláno z mého HTC One pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Koncern zlevňuje DPF

Příspěvek od KJirka »

tohle, o čem mluvím, kdyby viděli, tak ho na místě zastřelí.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
kubisz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2875
Registrován: 10.07.2013 10:51
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncern zlevňuje DPF

Příspěvek od kubisz »

KJirka píše:s tím DPF mi nějak připadá, že mají naprosto nejednotnou cenovou politiku...
to je to, co mi hlova nebere, kdyz se objevi v SM tabulka, co tu byla skenem, tak jak muzou mit nejednotnou politiku... este tak bych chapal, ze si pak kazdej vezme neco jinyho za praci, i kdyz existuji ty jejich pracohodiny, ale filtr proste dostanou od VW za stejnou cenu vsici...
ex. Touran 1T2, 1.9TDi, 77kW, BLS, 2007, MQ250
ex. Touran 1T3, 2.0TDi, 103kW, CFHC, 2014, DQ250
Touran 5T1, 2.0TDi, 110kW, DFGA, 2019, DQ381

Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncern zlevňuje DPF

Příspěvek od Nemo »

Ale kazdy predajca si udava svoju marzu na to aj ked mam pocit, ze by ju mali mat ohranicenu nejakou max. vyskou, ktoru si mozu nahodit.

Sent from my ZUK Z2121 using Tapatalk
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncern zlevňuje DPF

Příspěvek od Nwkt »

Přesně tak, mají základní cenu a dávají si k tomu marži. Já mám výhodu, že mi ukážou tu základní cenu :-)

Uživatelský avatar
kubisz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2875
Registrován: 10.07.2013 10:51
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncern zlevňuje DPF

Příspěvek od kubisz »

pak ale kazi zakladnimu VW jejich reklamni / cenovou politiku a divim se, ze si na ne nedoslapnou...
ex. Touran 1T2, 1.9TDi, 77kW, BLS, 2007, MQ250
ex. Touran 1T3, 2.0TDi, 103kW, CFHC, 2014, DQ250
Touran 5T1, 2.0TDi, 110kW, DFGA, 2019, DQ381

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Koncern zlevňuje DPF

Příspěvek od hkr »

Dodavatel nesmí odběrateli diktovat ceny, za které tento dál prodává. Může dát jen doporučení :drinks:
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
kubisz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2875
Registrován: 10.07.2013 10:51
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncern zlevňuje DPF

Příspěvek od kubisz »

a reklama placena VW? nebo to, co je videt v casopisech si plati sami dealeri? jsou tam psane "doporucene ceny"...
ex. Touran 1T2, 1.9TDi, 77kW, BLS, 2007, MQ250
ex. Touran 1T3, 2.0TDi, 103kW, CFHC, 2014, DQ250
Touran 5T1, 2.0TDi, 110kW, DFGA, 2019, DQ381

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“