Vibrace při rozjíždění

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Brodrust
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 28.11.2016 11:20

Vibrace při rozjíždění

Příspěvek od Brodrust »

Zdravím,

Poradil by někdo kde může být závada, když se při rozjíždění auto silně rozvibruje i s takovým dunivým zvukem?
Tento dunivý zvuk jde někdy slyšet i při nastartování, ale hned co se motor roztočí tak zmizí. To samé když se rozjíždím tak jakmile pustím spojku a rozjedu se tak je vše OK.
Nedělá to vždy, někdy se rozjedu krásně hladce avšak jen málo kdy, a vibrace jsou silné spíš až po více rozjezdech, až se auto zahřeje.

Minulý týden mi byla měněna celá sada (dvouhmota, komplet spojka i s ložiskem) vše bylo celý den v pořádku až navečer se objevily tyto závady, tudíš nemůžu říct že to začlo dělat hned po výměně.
Dnes mi má být měněn ještě silentblok motoru, nebo převodovky, teď si nejsem jistý (ten co je pod baterkou). Protože s motorem jde rukama celkem dost pohybovat.
Ale nejsem si jistý že to problém vyřeší.

Ještě jsem si všiml, že když se auto zahřeje a stojím třeba na křižovatce tak jsou cítit takové nepravidelné otřesy, celým autem, jde cítit v sedačce.

Motor je 1.9 TDI 77kw BLS s DPF filtrem, najeto 241 000 km.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“