Vymena RNS510 za novejsi

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
capo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 449
Registrován: 12.02.2008 09:47

Re: Vymena RNS510 za novejsi

Příspěvek od capo »

Chápu správně že tohle je normální navigace z B8 předělaná tak aby šla do B6 (vyndaný ty security fíčury a tak)? Funguje pak všechno úplně stejně jak v B8 (z toho co Discovery umí) nebo jsou tam nějaký omezení? Rychlost odezvy, kvalita zvuku, ovládání přes volant - to všechno asi funguje?
Minulost : Passat Variant 3C MR2010, 2.0 TDI 125 kW, DSG, R-LINE; Pak chvilku Octavia 2,0TSI DSG L&K
Současnost : Passat Variant B8 MR2016, BiTDI a dost solidní výbavička ;)

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymena RNS510 za novejsi

Příspěvek od Lukkii »

ano funguje, musíš ale vše přizpůsobit (7NO GW apod..) a zobrazení značek na DM nejde s klasickou 3C/3AA kamerou.
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

dwarf2m
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 28.08.2017 00:13
Bydliště: Liberec

Re: Vymena RNS510 za novejsi

Příspěvek od dwarf2m »

zdravim vsechny jsem tu novy.mel bych prosbu menim u sveho golfa 2005 (vim tady je pasat ale nove tema sem zkladat nechtel :)) radio mam rcd330+ zde jsem nasel spoustu informaci za coz dekuji takze sem sehnal i novejsi gateway s oznacenim 7n0 907 530bk...8p0.a ted bych potreboval to nakodovat takze jestli je tady nekdo kdo to dela.nasel jsem soupis lidi a kontaktoval toho co mam nejbliz.zatim se neozval tak bych potreboval vedet jestli to radio mam prehodit a nechat zatim starou jednotku nebo to mam prehodit oboje ale nevim co to udela :) abych to mel proste pripravene kdyz se nekdo z vas ozve :) zatim dik

Uživatelský avatar
Řepík
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 423
Registrován: 12.11.2013 10:48
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymena RNS510 za novejsi

Příspěvek od Řepík »

dwarf2m: vyplň si do profilu bydliště, třeba se sem ozve někdo, kdo je blízko u Tebe...
EX: Golf V Variant, 1,6 MPI, 75 kW; Golf VI 1.4 TSI, 118 kW; Passat Variant B7, 2.0 TDI, 103 kW; BMW e87, 2.0i 110 kW
Aktual: Passat Variant B8, 2.0 TDI, 110 kW

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“