druha baterie v kufru

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
bobyka_cz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 346
Registrován: 11.06.2016 14:14
Bydliště: Mlada Boleslav

druha baterie v kufru

Příspěvek od bobyka_cz »

zdravim vas,
mam dve baterky...jedna klasika v motorovym prostoru a druhou v kufru. Jeji ucel znam. Ale jde mi o to, zda-li je pripojena do elektriky uplne normalne, jako ta prvni z motoru a mohu z ni napriklad zkusit nastartovat druhy auto? (nekdy nelze na parkovistich najet predkem tak, abych startovaci kabely dotahnul z motoru).
diky.
Passat B7 Variant 2012, 2.0TDi 125 kW, manual

pavlasss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 22.11.2015 02:42
Bydliště: Brno

Re: druha baterie v kufru

Příspěvek od pavlasss »

Ano, několikrát jsem přes ni startoval. Jen jsem odpojil pojistku co k ní vede... Kdyby náhodou..

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: druha baterie v kufru

Příspěvek od napster »

Me pres baterku v kufru taky startoval kamarad. Bez vyndavani pojistky teda. A bez problemu. Mam 80Ah baterku v supu 2.0tdi 125kw.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

bobyka_cz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 346
Registrován: 11.06.2016 14:14
Bydliště: Mlada Boleslav

Re: druha baterie v kufru

Příspěvek od bobyka_cz »

super, takze to jde...ja se jen obaval, aby v tom nebyla nejaka kulišárna, jestli to neni nejak jinak zapojeno atd atd...
diky :-)
Passat B7 Variant 2012, 2.0TDi 125 kW, manual

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“