Prosba passat b6 fsi 2.0 2006

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Calimero3188
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 28.10.2017 16:31

Prosba passat b6 fsi 2.0 2006

Příspěvek od Calimero3188 »

Nový člen
Nový člen
Hodnost:
Nový člen
Registrován:
28.10.2017
Příspěvky:
1
Dobrý den mám prosbu mám závadu na svém Passatu.Ráno přijdu nastartují a jedu.a najednou mi se sníží otáčky a chcípne motor.Poté nelze nastartovat.Musím vypnout baterií a nechat min.vypnutý.Pak vrátím zpátky kabel na baterii a nastartují ajedu a třeba den nebo týden mi to neudělá.Auto bylo v servisu 14 dní i diagnostice ale nic se neobjevilo najel cca 400km.a auto fungovalo normálně.a já zaplatil 4500 Kč za prohlídku a přiedu domů a chci jed za hodinu do práce a opět nenastaruji.A tak mám velikou prosbu nevíte někdo co s tím může být nebo zda je tu někdo kdo by i to pomohl opravit.Děkuji za radu a pomoc. Calimero

Uživatelský avatar
patrikrs
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1446
Registrován: 24.02.2008 22:22
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba passat b6 fsi 2.0 2006

Příspěvek od patrikrs »

Je fajn že víme co ti to dělá, ale ještě by bylo dobré napsat odkud jsi, aby ti někdo kdo tomu rozumí mohl pomoct

Calimero3188
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 28.10.2017 16:31

Re: Prosba passat b6 fsi 2.0 2006

Příspěvek od Calimero3188 »

Omlouvám se jsem z Prahy z hostivaře

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“