VIBRACE PASSAT 3C - POMOC PROSIM

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
rline
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 09.09.2015 11:40

Re: VIBRACE PASSAT 3C - POMOC PROSIM

Příspěvek od rline »

..heeej kluci .. jestli jen opravdu nebude mit ten borec z Prahy 5 pravdu a bude to vstrikama tak me asi mrdne ..(cituji ho, vy jste se špatně zaměřil a hledal problém na nápravě, problém je na palivové soustavě, prej klasika u PD TDI) pac jak jsem byl na slovensku a zpet tak na benzine pri +2°C top auto dýmilo + hulilo šedě ..jako špatně spálené nafta .. mrknu ješte na diag jestli to nehlásí překročenou dávku a pod. na jednotlivých válcích .. jak jsem dávala protokoly vstřiků hned na první stránce tak podle mě jsou všechny 4 k.o. i když auto jezdí krásně, spotřeba normální, nic neškube na volnoběh ... jo a přišlo mi také, že jak jsem vzal na benzině obyč naftu tak při akceleraci to občas škubne..vždy při akceleraci a po záběru turba čiže po těch 2000ot ..někdy jednou někdy po sobě i 2x - 3x.. někdy nic .. včera jsem se zaměřil na fora a špatne vstriky u PD a jako umí to solidně také potrápit .. jen nechápu, že auto jezdí normálně .. možná proto že ŘJ motoru si ještě s tím umí poradita vzájemňe se to dorovnává ? za poslední dobu registruji, že když jedu normální jízda - nebo i svižněji tak pouze u 4 kvaltu cítím brnění v řadící páce .. no a když jedu piánko, fakt jak důchodce a motor podtáčím (možná jen subjektivní a je to spíš o náhodě) ale mám za to že opravdu, když jedu s citem a vše pomalinku tak to brnění do řadící páky na 4 kvaltu prostě buď se zmírní nebo zmízí úplně .. proto mě napadá jestli opravdu nemůže být některý vstřikovač např, na prvním válci jen přidřený a pak to dělá tyto hovna .. pač mám za to, že kdyz to nebrní a já pak pomalu zrychlím na těch 140-150 tak ty vibrace mi přijdou zanedbatelný .. a když jedu jako prase nebo kvalt na 4 brní a ja zrychlím, vím že bude při 140-150 vibration :D ale taká mi to již může jebat pěkně na gebulu jak zpíva Rytmusz :D

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: VIBRACE PASSAT 3C - POMOC PROSIM

Příspěvek od KJirka »

Hmmm, takže jsme se plynule dostali od nápravy ke vstřikům jo :D
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

rline
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 09.09.2015 11:40

Re: VIBRACE PASSAT 3C - POMOC PROSIM

Příspěvek od rline »

..tak ja jiz nevi, snazim se jen to nejak pochopit prijit tomu na kloub ..ale logika a selsky rozum jiz nevi .. koukam na hodnoty z geo koukam na protokoly vstriku .. ja jiz fakt nevim .. topici se i slamy chytne jak se rika ..

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: VIBRACE PASSAT 3C - POMOC PROSIM

Příspěvek od KJirka »

Chápu tvoje zoufalství, ale pokud už se s tím autem dělaly takový cviky, předpokládám, že s tím nějaký profesionální "opravář" taky jel. A nevěřím tomu, že by takovej člověk nerozeznal vibrace pocházející od podvozku, od "kuckavýho" motoru. I když ..... znám různý udělátory :D
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: VIBRACE PASSAT 3C - POMOC PROSIM

Příspěvek od napster »

Ja kdysi resil vibrace a hluk u OII 1.9tdi PD 4x4 auto preletelo plot. Vibrace byli od 80kmh. Vymenilo se na podvozku vsechno. Nakonec to bylo spatnyma podlozkama pod vstrikama....
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

rline
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 09.09.2015 11:40

Re: VIBRACE PASSAT 3C - POMOC PROSIM

Příspěvek od rline »

..no prave .. ja jiz fakt nevim ... a jak pise Napster .. take jsem se po jeho slovach zameril na vstriky a hledal clanky a hledal .. podlozky pod PPD vstriky siemens nejsou zadne, tam jsou tesnici O krouzky .. ale o to nejde .. kdyz byli vstriky v listopadu ven, zabrousili se dosedaci plochy dali nove srouby .. jdu nalogovat ty vstriky .. mmt ..

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

VIBRACE PASSAT 3C - POMOC PROSIM

Příspěvek od maweric »

A kdo to delal?
Byla hlava dole?
Vstriky byly na stolici?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: VIBRACE PASSAT 3C - POMOC PROSIM

Příspěvek od Jirka. »

Tvl. jak to můžou dělat vstřiky když to bylo cítit s vypnutým motorem :wink: Tak to ještě někde pořádně vyzkoušej bez motoru.

Hlavně to bylo cítit úplně minimálně, osobně bych se na to vysral a jezdil, ted jsem zkoušel nějaký čínský gumy a vibruje to asi tak 10x víc než to tvoje, ale to si asi nechtěl slyšet :D
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: VIBRACE PASSAT 3C - POMOC PROSIM

Příspěvek od KJirka »

Možná to prostě jen chce smířit se s myšlenkou, že z 11 let starýho auta, nový prostě už neuděláš. A hlavně, každá další zbytečná investice asi tu částku, kterou jsi do toho už nacpal, povážlivě přibližuje k zůstatkový hodnotě celýho auta. Prostě ty investice nejsou adekvátní výsledku. Takže se přikláním k tomu, co napsal Jirka., vysrat se na to a jezdit. Každej jsme jinej, ale vsadil bych boty, že mraky řidičů podobný lapálie vůbec neřeší. A co, neřeší, oni si toho ani nevšimnou.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: VIBRACE PASSAT 3C - POMOC PROSIM

Příspěvek od Nwkt »

Kdybys věděl co lidi řeší za věci. Jirka. by mohl vyprávět :-D

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: VIBRACE PASSAT 3C - POMOC PROSIM

Příspěvek od maweric »

Hele jako ja mel za to, ze mas pocit ze z toho auta vypadnes tvl. Celou dobu to popisujes jako neco s cim se neda jezdit. Znam nekoho kdo je takovej precitlivelej perfektcionalista a kdyz sem jel s jeho autem tak sem nechapal co resi. Pokud Jirka. rika ze se na to mas vysrat, ze je to malo tak to resis zbytecne ...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: VIBRACE PASSAT 3C - POMOC PROSIM

Příspěvek od ppfox »

Jirka. píše:...ted jsem zkoušel nějaký čínský gumy a vibruje to asi tak 10x víc než to tvoje...
proboha Jirko to sem nepiš tvl, to až si přečtou někteří lidi, tak ti v červnu budou plivat na maso a chcát do piva :laugh: :laugh: :laugh:
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: VIBRACE PASSAT 3C - POMOC PROSIM

Příspěvek od Jirka. »

Já si je ale nekoupil. Polehčující okolnost, to mi snad zachrání maso :D
Kdyby ne tak je přiložím pod gril a bude vymalováno.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: VIBRACE PASSAT 3C - POMOC PROSIM

Příspěvek od ppfox »

to je právě naopak, jsou tu někteří zastánci a propagátoři asiských sazoidních výrobků upečených dětmi ve výhni čínských manufaktur :mrgreen: ti to pak vysvětlím :laugh:
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: VIBRACE PASSAT 3C - POMOC PROSIM

Příspěvek od napster »

Ja nevim,co mate proti stlačený tmě z Číny. Ja je na aute mel a nejsou spatny. Krasne syte cerny,nesjizdi se. A drzej paradne. Teda jen kdyz stojis. Jinak absolutne nefungujou. Max za tepleho letniho pocasi. Jen nesmi prset,nebo byt mlha. To konci veskera zabava a zbyva jen dat plato vajicek na plato a klobouk a jet krokem :mrgreen:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“