Sleva u VW - PRAHA

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Floni
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 10.04.2009 17:21

Sleva u VW - PRAHA

Příspěvek od Floni »

Ahoj,

neměl by někdo z vás možnost slevy v některém z pražských VW? Ideálně v Porsche Praha-Smíchov?

Díky za tip

M.
VW CC, 2013, DSG, 103 kW,

Uživatelský avatar
Pisa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 584
Registrován: 21.03.2014 10:03

Re: Sleva u VW - PRAHA

Příspěvek od Pisa »

Na co, díly/práce?

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Sleva u VW - PRAHA

Příspěvek od sharik4x4 »

Nejlépe na všechno. :fool: Dejte mi slevu, nechci to zadarmo.

Floni
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 10.04.2009 17:21

Re: Sleva u VW - PRAHA

Příspěvek od Floni »

Na díly, někdo mi říkal okolo 20 %. Jednalo by se o komplet hlinikovy dekor na VW CC 2013. Dekuji
VW CC, 2013, DSG, 103 kW,

Floni
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 10.04.2009 17:21

Re: Sleva u VW - PRAHA

Příspěvek od Floni »

sharik4x4 píše:Nejlépe na všechno. :fool: Dejte mi slevu, nechci to zadarmo.
Asi nepracujete pro VW, ze ;) Jsem zasadne proti *slevam* na potraviny a ostatni uzitkove zbozi, ktere nejsou temi opravdovymi slevami. Tak je prosim zkuste nekupovat, at se nam to vsem zlevni opravdove. V tomto pripade se ale nejeda o jogurt za 9 Kc, ale produkt s cenovkou pres 10 000 Kc a doporuceni nekterych VW kolegu bylo poptat se. Mnoho fyzickych i pravnickych osob ma slevu na dily dohodnutou....
VW CC, 2013, DSG, 103 kW,

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Sleva u VW - PRAHA

Příspěvek od Prochy01 »

A proč se neptas tam? Je to jako se vsim, když mas obrat mas lepší ceny.

Btw dekor není žádná tragedie, kupoval jsem ho nový take a co si pamatuji, tak drahé jsou jen budiky a popelnik. A když víš o FO i PO co mají slevy u VW, tak se jich rovnou zeptej, za kolik ti to prodají, nějak nechapu proč se ptáš ještě tady...? Jako jestli někdo nebude mít o 3% větší slevu než ty které znáš? Pak sis měl dat spíše inzerát do bazaru, ze koupíš dekor.

SMAZAL bych to tady :-P
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Floni
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 10.04.2009 17:21

Re: Sleva u VW - PRAHA

Příspěvek od Floni »

Prochy01 píše:A proč se neptas tam? Je to jako se vsim, když mas obrat mas lepší ceny.

Btw dekor není žádná tragedie, kupoval jsem ho nový take a co si pamatuji, tak drahé jsou jen budiky a popelnik. A když víš o FO i PO co mají slevy u VW, tak se jich rovnou zeptej, za kolik ti to prodají, nějak nechapu proč se ptáš ještě tady...? Jako jestli někdo nebude mít o 3% větší slevu než ty které znáš? Pak sis měl dat spíše inzerát do bazaru, ze koupíš dekor.

SMAZAL bych to tady :-P
Jsi trochu vic mimo. Dekor z Auto Opat 35 600 s DPH.

A ano...potvrzuji, vetsi obrat = sleva. Ja mam obrat 0.

Muzes jit spamovat na jine tema. Timto mi nepomahas a jsi tu jaksi zbytecne. Na Novinkach se se svymi schopnostmi uplatnis lepe...
VW CC, 2013, DSG, 103 kW,

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Sleva u VW - PRAHA

Příspěvek od napster »

Jo Prochy a Shariku! Jste mimo! A Jirka s Káčkem a Jirka s tečkou tomu taky nerozumí. Jako nerikam,ze sleva je sprosty slovo. Ale vetsinou ti i prodejce da 5% slevu pokud budes vse brat u nich. Ja ted prodavam felsu. Myslim si,ze i docela peknou a tu cenu 100% má. https://auto.bazos.cz/inzerat/81565857/ ... i-1998.php" onclick="window.open(this.href);return false; o vikendu prijel kupec 200km daleko. Mel tu drzost,mi zavolat,ze za 6000kc ji koupi. Tak jsem mu naordinoval vylet. Kdyz prijel,tak jsem mu nabidnul jizdni kolo,ktere bych za 6000kc nechal.... ja nevim kdyz uz teda chci koupit novy dekor funglovku neošahanou a mam dat za ni 36000kc a nebo 33000kc bych az tak moc neresil. Ano jine to je napr u spojky. Pokud nova stoji 15000kc a nekdo ji nabizi novou za 10500kc tak to je super a tech 4500kc "usetri" na praci tzn suma sumarum spojka a prace 15000kc misto 15000kc+4500kc prace=19500kc,kde je uspora cca 25% tak to uz je znat.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Sleva u VW - PRAHA

Příspěvek od sharik4x4 »

Svět se zbláznil. :fool: Ty tady žádáš o slevu na věc absolutně nepodstatnou? To je jako když mercedesem jedeš pro dávku. Jsou věci který asi dosmrti nepochopím. PS na dekor bude max 15% dolu.

Floni
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 10.04.2009 17:21

Re: Sleva u VW - PRAHA

Příspěvek od Floni »

Neresim drobne...zadne 3 nebo 4 %. Mluvim tu o 20 % a to na tu dosahnou ti, kteri maji obrat. Kdybych je znal, nepsal bych sem, ale to jaksi nekdo nechape.
VW CC, 2013, DSG, 103 kW,

Floni
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 10.04.2009 17:21

Re: Sleva u VW - PRAHA

Příspěvek od Floni »

sharik4x4 píše:Svět se zbláznil. :fool: Ty tady žádáš o slevu na věc absolutně nepodstatnou? To je jako když mercedesem jedeš pro dávku. Jsou věci který asi dosmrti nepochopím. PS na dekor bude max 15% dolu.
Pro koho? Pro tebe? Pro me je podstatna a jeste ze nejsou lidi stejni.... to bych tohle forum asi nebylo.
VW CC, 2013, DSG, 103 kW,

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Sleva u VW - PRAHA

Příspěvek od KJirka »

Floni píše:Ahoj,

neměl by někdo z vás možnost slevy v některém z pražských VW? Ideálně v Porsche Praha-Smíchov?

Díky za tip

M.

To mě baví, ideálně Smíchov ! :D Abys to neměl zbytečně moc daleko, jo ?
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Floni
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 10.04.2009 17:21

Re: Sleva u VW - PRAHA

Příspěvek od Floni »

Ne, maji to tam nejlevnejsi v porovnani s ostatnimi VW servisy v Praze. Jeste neco? Koukam ze je tu vice odborniku :-D kteri dokazou pomoci tim, ze napisi par radku navic...
VW CC, 2013, DSG, 103 kW,

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sleva u VW - PRAHA

Příspěvek od teekey »

2Floni:
obesli mailem nekolik VW prodejcu a pozadej je o cenovou nabidku, vetsinou se nekdo chytne a nabidne slevu. Bezne se muzes se stestim dostat na 10% (bez znamosti, obratu, historie atd.), ale je to prodejce od prodejce a komu pises. Nekde to neresi a jinde resi kazde % dolu s vedoucim. Vubec ta cenova politika u VW (zrejme i jinde) je zajimava, 10 nabidek a 10 rozdilnych cen :-)
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Sleva u VW - PRAHA

Příspěvek od sharik4x4 »

Tak už jsem to pochopil.Trochu mi to trvalo. :fool: Omlouvám se všem a rovnou prosím, jestli by se nenašel někdo zde na fóru ,kdo má slevy u cestovky či hotelu, tak 50%. :laugh: Objednávám pro rodinu hory,nejlépe Alpy, a tak bych potřeboval ušetřit,aby mě to finančně nepoložilo.
Na oplátku mu poděkuji samozřejmě.
PS:Prosím Jirku, aby to zařadil do nový sekce- "SLEVOMAT" pro větší přehlednost,aby každý mohl těžit ty výhody, když máme tu demokracii. :laugh:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“