Nesklápa/nevyklápa sa spätné zrkadlo na spolujazdcovej strane

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Skolacik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 24.03.2009 19:19
Kontaktovat uživatele:

Nesklápa/nevyklápa sa spätné zrkadlo na spolujazdcovej strane

Příspěvek od Skolacik »

Zdravím páni, mám taký problém

Na sklápanie vonkajších spätných zrkadiel som používal taký ten bazmek do zásuvky diagnostiky. Rok fungoval spoľahlivo, ale dnes som si všimol, že sa mi neodklopilo spätné zrkadlo na spolujazdcovej strane. Ani keď som zapol auto a skúsil vyklopiť/zaklopiť spätné, tak sa nič nedialo (vodičova strana funguje dobre). Pri zaklopení a následnom odklopení spätné mierne cukne, ale neodklopí sa. Tak som ho zatiaľ len na silu dal do vyklopenej polohy (je teraz akoby mierne vyssie, par mm, ako keď ho pretočíte do polohy maximalne dopredu (takze motorcek je asi v stale zaklopenej polohe))

Nejake rady, co skontrolovat pred tym, ako budem zhanat novy mechanizmus? Pripadne nestretol sa niekde s podobnym problemom?

Ďakujem

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesklápa/nevyklápa sa spätné zrkadlo na spolujazdcovej strane

Příspěvek od napster »

Kabelaz mezi A sloupkem a dverma.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Skolacik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 24.03.2009 19:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Nesklápa/nevyklápa sa spätné zrkadlo na spolujazdcovej strane

Příspěvek od Skolacik »

Ale ovladanie zrkadla ako takeho funguje

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“