Schéma zapojení pojistek

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
CHACKER
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 28.12.2017 15:37
Bydliště: Nelahozeves

Schéma zapojení pojistek

Příspěvek od CHACKER »

Ahoj, dokázal by mě někdo poradit poslat schéma zapojení pojistek u Passat B7 (2013) ?
Našel jsem tu několik vláken a návodů, ale nějak to nesouhlasí se zapojením u mého auta.

Zničeho nic přestal hrát zvuk a tak jsem kontroloval pojistky, našel jsem vadnou pojistku (30A) u boxu vedle motoru v "19" slotu, ale je možné, že jsem při kontrole pojistek v boxu u řidiče omylem zapojil nějakou pojistku do špatnýho slotu i když jsem si dával velký pozor.

V manuálu ani boxu popis slotů nemám.

Díky za pomoc

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Schéma zapojení pojistek

Příspěvek od napster »

Pokid ti nejde zvuk u autoradia,tak to neni pojistkama. Mas klasicky audio a nebo dynaudio?
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
CHACKER
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 28.12.2017 15:37
Bydliště: Nelahozeves

Re: Schéma zapojení pojistek

Příspěvek od CHACKER »

Když to teď po sobě čtu tak jsem to napsal dost zmateně.

Nehrála hudba, tak jsem zkontroloval pojistky a našel jednu zkratovanou, tak jsem jí vyměnil a hudba zase hraje (RNS 315), ale po výměně se rozblikala kontrolka žhavení a tak mě napadá, jestli jsem někde nepřipojil špatně pojistku zpátky. Měnil jsem jen pojistku ve slotu 19 vedle motoru.

maraou
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 12.10.2015 08:23
Bydliště: Hodoninsko,Brno

Re: Schéma zapojení pojistek

Příspěvek od maraou »

Ahoj,
Taky jsem to resil... hrabal jsem se v tom a hledal spatnou pojistku a jednu jsem zasunul do blbe pozice. Vzresil jsem nakonec tak, ze jsem si vygooglil "fuse box passat b7" a hledal jednoduse fotku, ktera bzla nejpodobnejsi tomu memu. Pak jsem podle fotky z jednoho inzeratu prepojil jednu pojistku a vse zase fungovalo :)

https://www.google.cz/search?q=fuse+box ... 8&bih=1009" onclick="window.open(this.href);return false;
Passat Variant 2012 2.0 TDI 125kw
Hodoninsko, Brno

Uživatelský avatar
CHACKER
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 28.12.2017 15:37
Bydliště: Nelahozeves

Re: Schéma zapojení pojistek

Příspěvek od CHACKER »

Vyřešeno - opravdu jsem měl špatně zapojenou malou pojistku o jeden slot na levé straně řidiče.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“