B6 Bt Audio

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Václav Cír
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 06.02.2018 11:38

B6 Bt Audio

Příspěvek od Václav Cír »

Dobrý den,omlouvám se za možná stupidní dotaz, ale už jsem zoufalej.
Mám Passat B6 2009,rádio Rcd310 ale v autě mi chyběla jednotka Bt koupil jsem jednotku 5N0 0 35 730 ale v autě mi chybí ješte anténa na Bt a koukal jsem na tuhle to mě měla být ona? http://www.automultimedia.cz/cz/shop/za ... bluetooth/" onclick="window.open(this.href);return false; jde mi o to když koupím anténu jestli mi to půjde mám honor 9, jde mi spíš je pouštění hudby koukal jsem že tato jednotka asi nepodporuje handsfree ale to bych přežil :)
kdyby mi někdo uměl i vysvětlit proč to třeba nepůjde tak bych byl rád předem děkuju.

sponny2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 26.08.2016 10:27
Bydliště: Plzeň

Re: B6 Bt Audio

Příspěvek od sponny2 »

Záleží na tom, co od toho chceš. Já měl stejný problém a vyřešil jsem ho za pár korun tímto. https://www.aliexpress.com/item/DC-5V-W ... 0.0.Kr4nef" onclick="window.open(this.href);return false; Smířil jsem se s tím, že se mi na rádiu neukazuje co právě hraje, ale za ty peníze. Dá se přehrávat z tel. přes BT, z karty i USB a ovládá se dálkáčem. Pokud chceš větší komfort, bude asi nutná vyšší investice.
Passat 3C, r. v. 2006, 2,0 Tdi - BKP

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: B6 Bt Audio

Příspěvek od Nwkt »

To je anténa jenom na GSM, navíc máš rSAP jednotku a nevím jestli na tvém telefonu jde rSAP rozběhat ....

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14723
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: B6 Bt Audio

Příspěvek od tornado1 »

a BT audio tato jednotka také neumí.. koupil jsi hodně špatnou jednotku.. tato jednotka HF samozřejmě umí, ale pouze v režimu rsap
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“