Vrzání interieru, Passat CC

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Scrymo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 07.09.2017 19:39
Bydliště: Ústí nad Labem

Vrzání interieru, Passat CC

Příspěvek od Scrymo »

Zdravím, chtěl jsem se zeptat zda-li tu už někdo řešil vrzání interieru u CC. Rok výroby je 2011 se 110K km najeto. Mám ho půl roku a je to horší a horší, ze začátku byly slyšet jen budíky a stropnice u šíbru při přejetí nerovnosti, ted už to vrže skoro permanentně + se do toho přidal kaslik a středovej panel. Jsem z toho doslova na prášky, pač si připadám jak kdybych seděl v žigulu. Bojím se že toto je poslední vw co jsem si koupil, pač když vidím co začíná dělat kamarádovo passat r.v. 2017, tak si myslím, že vw jsou jen ojebaný spotřebáky. Byl bych strašně moc rád kdyby jste mi tu dali třeba kontakt na nějakýho borce co se tím zabývá nebo to už řešil a za finanční odměnu by mi s tím něco vyvedl aby to přestalo.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Vrzání interieru, Passat CC

Příspěvek od KJirka »

Měl jsem Passat CC 2008 a ani nehlesnul. Mám CC 2013 a je to rovněž naprosto tichý auto. Občas se stane, že tu na nějaký zvuky někdo nadává, ale rozhodně to není pravidlo. Pokud nejsi první majitel a nemáš jistotu, co se s tím autem kdy dělo nebo kolik má ve skutečnosti najeto, nadáváš možná zbytečně na značku. Bůhví, kdo se v tom mohl rejpat a proč. A stran toho borca, by nebylo myslím od věci, kdybys taky napsal, odkud jsi. Já znám jednoho v Chebu, co ty na to ? :wink:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Matt83
Řidič
Řidič
Příspěvky: 153
Registrován: 29.06.2016 19:27
Bydliště: Milevsko

Re: Vrzání interieru, Passat CC

Příspěvek od Matt83 »

Mám B6 2010 a nikde nic nevrže ani nebouchá, i když jedu po kočičích hlavách. Mám sice míň najeto , ale kdo ví, jak se k tomu tvému autu kdo choval.

Odesláno pomocí Tapatalk
VW Passat B6 2010 1.8 TSI EXECUTIVE

Uživatelský avatar
Sportline 2.0 TDi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 25.09.2010 20:50

Re: Vrzání interieru, Passat CC

Příspěvek od Sportline 2.0 TDi »

Zvyknes si, ja mam to samé. Prvy rok som mlatil do stropnice päsťou a teraz uz to patri k prejavu auta a skoro si to ani nevšímam :-D V lete to vrzanie trocha ustane, neboj.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Vrzání interieru, Passat CC

Příspěvek od KJirka »

Zmrzlý plasty a pryže prostě tuhnou a pak nějaký zvukový projevy vydávat můžou. Hlavně třeba ten šíbr, kterej ještě navíc namrzne. To ale probůh dělá každý auto. Když máte tak vysoký nároky, nekupujte si starý vrány, vytáhněte odněkud tak dvě mega a jděte si koupit něco dokonalýho. Nakonec ovšem zjistíte, že to tak "dokonalý" taky není.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Scrymo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 07.09.2017 19:39
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Vrzání interieru, Passat CC

Příspěvek od Scrymo »

No tak mám to od starého Helmuta z Německa, který byl první majitel, ale jak říkám u kamarádova B8 (35K najeto) zase něco praská a vrže u volantu, prý nějakej kroužek na který musel čekat měsíc, po výměně to bylo týden lepší a pak zase to stejný :D . Jinak jsem z Ústí nad Labem takže do Chebu bych neměl problém zajet.

Uživatelský avatar
BINY
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 01.08.2010 10:52
Bydliště: Vysočina

Re: Vrzání interieru, Passat CC

Příspěvek od BINY »

Mám stejné auto a stejný ročník, nájezd o 100tis víc a uvnitř si nic nehrkne...nikde nic ošoupeného a podobně... dobře staráno od 1km :D

Scrymo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 07.09.2017 19:39
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Vrzání interieru, Passat CC

Příspěvek od Scrymo »

Já mám opticky ten interier též v top stavu, vypadá jak nový, ale bohužel prostě vrže a mě to psychicky deptá, proto bych ho rád svěřil do rukou někomu, kdo už ten interier rozebíral a přetlumil ho.

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrzání interieru, Passat CC

Příspěvek od Nwkt »

Sundáš všechny dekory a podlepíš je plus vyměníš ty plíšky co to drží ....

Uživatelský avatar
ROTL
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 05.10.2015 20:31

Re: Vrzání interieru, Passat CC

Příspěvek od ROTL »

Auto mam z CH so 100% historiou a tiez som si to predstavoval inak. Upravoval som dekor, budiky podla navodov atd. a aj tak stale nieco povrzgava, ci uz v predu alebo v zadu. Minule ma dostalo, ked som isiel tagom B6 s 300tis km+ a v aute ako v hrobe. Niekedy uz radsej jazdim 20 rocnou buranou toyotou, lebo ta ma pravo si zavrzat

Odoslané z MI 6 pomocou Tapatalku
PASSAT Variant B7 2012 2.0TDI 103KW DSG

hoci
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 04.03.2018 20:51

Re: Vrzání interieru, Passat CC

Příspěvek od hoci »

Mě to občas drnčí ve dveřích při poslouchání hudby.. hlavně, když je nějaká hudba s bassama.. a také když jedu přes kostky. Měl jsem to ve vw a na nic neprisli a mysleli si, ze v aute poradam asi nejakej koncert. Obcas me to docela .... tak nevim co s tim.. nejaka rada? Jinak auto ma najeto 26 tis je to 2016.

Scrymo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 07.09.2017 19:39
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Vrzání interieru, Passat CC

Příspěvek od Scrymo »

Opravdu nikdo nezná nějakého borce co by si troufl rozebrat část interiéru?

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Vrzání interieru, Passat CC

Příspěvek od Jirka. »

Dyt ti tady NWKT páše že ti to udělá :laugh:
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrzání interieru, Passat CC

Příspěvek od Nwkt »

Když dojede do Plzně :-D

Moral3z
Závodník
Závodník
Příspěvky: 590
Registrován: 11.01.2014 17:01
Bydliště: Kolín

Re: Vrzání interieru, Passat CC

Příspěvek od Moral3z »

Mě něco vibruje zase jakoby před spolujezdcem. Už jsem vyprázdnil kaslík, sundal dekor. Ještě mám podezření na kabel od osvětlení ofuků, ale tak mi to drásá nerva

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“