hledám v Ostravě a okolí člena clubu VW Passat b6 3c 1.9tdi 77 kw

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
jareček
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 30.04.2012 18:14
Bydliště: Ostrava

hledám v Ostravě a okolí člena clubu VW Passat b6 3c 1.9tdi 77 kw

Příspěvek od jareček »

Dobrý den, mám prosbu na členy clubu a to zda mi někdo poradí normálního člověka v Ostravě a blízkém okolí kdo mi přehodí budíky polodot za maxidot,vše potřebné mám,jen nemám nikoho kdo má příslušný program na nakodování imobilizeru a budíky. Budíky jsou z téhož auta,které jsem koupil rovněž od člena clubu VW. Děkuji Vám za podání kontaktu na šikovného člověka.
Jareček
Přílohy
budíky pro B6 3C VW 001.jpg
passat b6 3C 001.jpg

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: hledám v Ostravě a okolí člena clubu VW Passat b6 3c 1.9tdi 77 kw

Příspěvek od Jirka. »

Vaša v Prostějově. Imo v budíkách u 3C není.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
Ipanema
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1727
Registrován: 22.05.2008 17:50
Bydliště: Brno

Re: hledám v Ostravě a okolí člena clubu VW Passat b6 3c 1.9tdi 77 kw

Příspěvek od Ipanema »

Václav v Prostějově asi bude nejchytřejší a tobě nejblíž. Týden až dva bude čekačka. Tak se objednej.
Kontakt na něho: http://www.cardiagnostik.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Eventuálně ti dám kontakt na někoho z jihu Moravy... Ale to jen kdybys třeba měl cestu někam na ty směry.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW, pseudo-GTI kompletně uvnitř i vně, úprava na 236 Nm/155 HP, léto 18" Serron, zima 18" Monza

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“