VW CC - vrzání a rachtání

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Sepulnation
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 29.09.2013 20:32

VW CC - vrzání a rachtání

Příspěvek od Sepulnation »

Ahoj, už delší dobu mě v CC trápí tři problémy. Prosím o info, pokud někdo z vás zná některý z projevů níže.

1. Vrzání od podvozku či z palubky při jízdě po nerovnostech. Dělá to při teplotách pod 8° a čím nižší teplota, tím je to horší, takže v těchto mrazech je to šílené, viz video:



2. Rachtání od nohou spolujezdce od cca 130 km/h a výše. Při cca 160 km/h je to nejhorší. Měl jsem sundaný kastlík a zřejmě to jde někde z ústrojí větráku za kastlíkem. Video zde:



3. Po nastartování a cca 10 minut mi píská větrák nad nohama spolujezdce - zní to jako ložisko...? Může to souviset s rachtáním v bodu 2..?

Máte někdo podobné problémy či nevíte, co je zdrojem všech těch problémů?

Díky moc, S.
CC

999KE
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 12.02.2015 06:05

Re: VW CC - vrzání a rachtání

Příspěvek od 999KE »

Pískanie ventilátora kurenia je bežná vec, ja ho raz ročne vyberiem a nastriekam mazací sprej na osku a ložisko, (uz som ho vyberal 3x)
Teraz cim väčšie mrazy tým viac a častejšie píska,takže už ho budem musieť asi vymeniť..

Odoslané z SM-G955F

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“