Pravda o BXE

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Pravda o BXE

Příspěvek od maweric »

:mrgreen:


Sent from my iPhone using Tapatalk

Gizmo_CZ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 21.06.2018 22:02
Bydliště: Prostějov

Re: Pravda o BXE

Příspěvek od Gizmo_CZ »

Chlapi prosím o radu. Touran rv 6/2009 motor 1,9 BLS nahrkáno 180tis. - sundat vanu a raději preventivně ty šály vyměnit? Dle servisky se tam měnil olej po 30tis. Díky předem za rady.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Pravda o BXE

Příspěvek od KJirka »

co tady kolegové napsali vidíš a rozhodnout se musíš sám. Pokud tohle napsal Sharik, já bych ty šály udělal, protože on ví, o čem mluví. A není to myslím zase tolik práce a peněz. Kdyby ta kompozice vytekla, můžeš shánět jinej motor. Tak co je lepší ?
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Gizmo_CZ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 21.06.2018 22:02
Bydliště: Prostějov

Re: Pravda o BXE

Příspěvek od Gizmo_CZ »

Jo díky. Tak šály preventivně vyměněné + se dělalo ještě pár věcí co se objevili - LZ třmen repas protože přibržďoval a výměna totálně zkorodované prostřední spony výfuku. Ložiska tam byly TH a už začínaly být KO - naštěstí tedy se to udělalo zavčasu.
IMG_20190520_192552.jpg
IMG_20190520_192856.jpg
IMG_20190520_192613.jpg

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“