měká brzda po odpojení baterky?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Stapol
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov

měká brzda po odpojení baterky?

Příspěvek od Stapol »

ahoj, na mém 77kw passatu mi předevčírem umřel startér, potřeboval jsem na druhý den jet, a tak jsme druhý startér s kamarádem přes noc vyměnili a při tom odpojili baterku, po výměně a zapojení baterky svítila palubka, a když jsem chtěl odbrzdit tak jsem šlápl skoro až na podlahu. Po rozjetí palubka zhasla ale ty brzdy zůstaly nějaké měkké, před tím byl ten pedál tvrdší a brzdil dřív. Někde jsem se dočetl, že jednotka brzd může být tímto odpojením nějak ovlivněna, a mělo by se to přenastavit na VAG, známý mechanik tvrdí , že je to blbost, když se s brzdama nic nedělalo, nevím, ale to auto nebrzdí jako před tím, má s tím někdo nějaké zkušenosti?? :cry:

Uživatelský avatar
B.O.H.Y.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 26.09.2009 11:06
Bydliště: Praha

Re: měká brzda po odpojení baterky?

Příspěvek od B.O.H.Y. »

Zrovna minulej tejden jsem měl vyndanou baterku přes noc,protože jsem jí nabíjel. Na palubce svítil volant,to kvůli snímači natočení volantu(zhasne po chvíli jízdy). Pak ještě naučit dorazy oken. Brzdy byly úplně v pohodě a myslím si,že s odpojenou baterkou to nebude mít nic společnýho.

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2723
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: měká brzda po odpojení baterky?

Příspěvek od Nwkt »

Spíš jste něco podělali při dalším rozebírání :-) protože naopak, pokud není podtlak tak pedál brzdy ztvrdne

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: měká brzda po odpojení baterky?

Příspěvek od KJirka »

přesně tak, přestane ti fungovat posilovač a brzdovej pedál ani nezmáčkneš.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Stapol
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov

Re: měká brzda po odpojení baterky?

Příspěvek od Stapol »

tak asi se mi něco zdálo, brzda brzdí normálně, zarazilo mě to první dlouhé prošlápnutí při odbrždění, ale asi jsem slyšel trávu růst,tak díky za info :D
KJirka píše:přesně tak, přestane ti fungovat posilovač a brzdovej pedál ani nezmáčkneš.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“