Montáž palubního PC

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Stogr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 18.01.2014 00:53

Montáž palubního PC

Příspěvek od Stogr »

Zdravím,
je tu někdo ochotný z Prahy a okolí, kdo by mi předělal moji holotu a dal do ní palubní PC a tempomat?
Mam verzi úplně bez palubního PC a někde jsem se dočetl, že výměnou budíků a páček by tam
měl jít. Po domluvě si mohu kdyžtak díly sehnat sám.

Pokud je tempomat také “pouze” o výměně páček, tak bych chtěl zároveň namontovat i tempomat. Pokud s tím nekdo mate zkušenost, tak mi prosím napište.

Jedná se o 1.9tdi, 2006.
Děkuji.

Uživatelský avatar
Santusovic
Profík
Profík
Příspěvky: 1012
Registrován: 24.06.2016 11:42
Bydliště: Praha

Re: Montáž palubního PC

Příspěvek od Santusovic »

Stogr píše:Zdravím,
je tu někdo ochotný z Prahy a okolí, kdo by mi předělal moji holotu a dal do ní palubní PC a tempomat?
Mam verzi úplně bez palubního PC a někde jsem se dočetl, že výměnou budíků a páček by tam
měl jít. Po domluvě si mohu kdyžtak díly sehnat sám.

Pokud je tempomat také “pouze” o výměně páček, tak bych chtěl zároveň namontovat i tempomat. Pokud s tím nekdo mate zkušenost, tak mi prosím napište.

Jedná se o 1.9tdi, 2006.
Děkuji.
Jo, Praha, není problém :good: S Tempomatem máš částečnou pravdu ale musí se natáhnout ještě kabel k motorovce pokud už ho tam nemáš nachystaný.
Old:VW Passat B6 2.0 TDI
Sold:VW Passat B7 2.0 TDI R-line
Sold:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi White R-line DSG
Sold:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi Blue R-line DSG
New:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi White High DSG
White Var

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Montáž palubního PC

Příspěvek od Jirka. »

Není problém dodělat v Horních Počernicích, nutný kablík pro tempomat, páčky, nejspíš podvolantovka, budíky-ty si rovnou rozmysli jaký(podle mě lepší dát rovnou maxidot)
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“