Porucha vyrivych klapek

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Pavldo04
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 04.05.2015 20:31
Bydliště: Pečky

Porucha vyrivych klapek

Příspěvek od Pavldo04 »

Zdravím mám dotaz diagnostika mi psala regulace průřezu saní zkrat na kostru p2015 tudíž jsem se rozhodl ze vymnenim ten moturek co je na naklápění klapek po vymneně a uvedeni do základních hodnot mi píše ze dochází ke špatné regulaci této klapky kazdopadne klapky se náklapi jak podle diagnostiky tak je to i poznat na chodu motoru nevíte někdo jak to vyřešit jestli se musí provist ještě nějaká další adaptace nebo tak neco za odpověď děkuji

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Porucha vyrivych klapek

Příspěvek od Nwkt »

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?p=3293242#p3293242" onclick="window.open(this.href);return false;

Pavldo04
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 04.05.2015 20:31
Bydliště: Pečky

Re: Porucha vyrivych klapek

Příspěvek od Pavldo04 »

Dik jak koukám tak je to asi docela problém nový saní kvůli tomu kupovat fakt nehodlám teď jenom doufat ze ta kontrolka motoru praskne jak furt svítí

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Porucha vyrivych klapek

Příspěvek od Jirka. »

Neprojde ofiko emisema...Kdyby někdo chtěl tak použité sání tu mám 4000 Kč. Je v pojízdném autě, dá se vyzkoušet.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Pavldo04
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 04.05.2015 20:31
Bydliště: Pečky

Re: Porucha vyrivych klapek

Příspěvek od Pavldo04 »

Dik ale už do toho nechci dávat další peníze jenom pro to aby zhasla kontrolka už takhle tam jsem za dvacku jenom co se elektronických kravin tyče až to nepojede tak budu řešit

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Porucha vyrivych klapek

Příspěvek od motorpower »

Když nechceš dávat peníze tak se neptej. Co existují auta, tak se ještě nic samo a zdarma neopravilo. Nebo se nech přeoperovat na ženskou a plátce se najde. :)
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Porucha vyrivych klapek

Příspěvek od Lukkii »

za mě jednoznačně nový sání - celokus. Já ho ted měnil., stojí cca 10tis a do smrti pokoj. Ono po čase to jezdit přestane, protože se klapka sekne a už nevrátí. - vzduch je k běhu motoru tak nějak..furt potřeba .-D
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Porucha vyrivych klapek

Příspěvek od KJirka »

Pavldo04 píše:Dik ale už do toho nechci dávat další peníze jenom pro to aby zhasla kontrolka už takhle tam jsem za dvacku jenom co se elektronických kravin tyče až to nepojede tak budu řešit
Nepojede to v okamžiku, kdy tě jako mně nedávno, vyrazej z emisí. A jak psal Motorpower, když to nechceš dál opravovat a řešit, jakej měl ten dotaz teda smysl ? Samo to opravdu asi nezmizí. A ty emise začínaj být letos pro spoustu majitelů velkej problém, protože to vyhazujou, jak na běžícím pásu. A ty kamaraden šaft už asi taky dlouho nevydrží, protože se na STKáčkách všichni o ty teplý fleky bojej.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

oko1980
Řidič
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: 25.12.2016 14:37

Re: Porucha vyrivych klapek

Příspěvek od oko1980 »

Tiez som mal tento problem a vyriesil mi to TDI FUN, ked mi robil chip. Klabky byhodil z riadiacej motoru a uz mam od nich navzdy pokoj. Emisna presla bez problemou.
Passat B6, r.v. 2010, CBBB, 140KW-TDIFun

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Porucha vyrivych klapek

Příspěvek od Nwkt »

Na Slovensku máte online emise se čtením readliness?

oko1980
Řidič
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: 25.12.2016 14:37

Re: Porucha vyrivych klapek

Příspěvek od oko1980 »

no tak to ti nepoviem, ale napojil klasicky na diagnostiku, ta samozrejme ziadne chyby nenasla, a aj podla emisie ktore nameral bolo vsetko vporiadku.
Passat B6, r.v. 2010, CBBB, 140KW-TDIFun

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Porucha vyrivych klapek

Příspěvek od motorpower »

Vypniut jdou, ale lepší je když fungují.
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“