Vyřazení s DSG DQ250 při jízdě z mírného kopce na N!!!

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: Vyřazení s DSG DQ250 při jízdě z mírného kopce na N!!!

Příspěvek od hkr »

Zapina se v maxidotu. Nekde jsem cetl, ze je to otazka sw upravy dsg, ale umet by to na b7 mely vechny.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

misoR
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 463
Registrován: 23.04.2015 21:53

Re: Vyřazení s DSG DQ250 při jízdě z mírného kopce na N!!!

Příspěvek od misoR »

Ja osobne sledujem sem tam aj aktualnu spotrebu a akonahle vidim, ze je menej ako 2 litre/100km, pustam nohu z plynu, paku presuvam do N a "plachtim". Takto pojdem minimalne rovnakou rychlostou ako som siel (ak nejdem dole z kopca a rychlost by sa zvysovala viac), no s nizsou spotrebou. Ak je kopec prudsi, sice tam je spotreba 0 pri zaradenom D, no ked vyradim, gulam sa este zotrvacnostou a nepotrebujem pridavat.

Apropo, preco som si kupil automat...preto, aby som po meste nemusel "kvedlat" s pakou. Na mojich trasach mimo mesta zvacsa zaradim na manuale najvyssi stupen (na vacsine trasy) a neradim tak casto ako v meste, takze rozdiel v jazde mimo mesta je minimalny.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“