Kryt baterie

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Mirage Radim
Řidič
Řidič
Příspěvky: 89
Registrován: 27.04.2017 06:37

Kryt baterie

Příspěvek od Mirage Radim »

Ahoj, potřebuji poradit ohledně krytu baterie. Když už se mi podařilo sehnat látkový obal na autobaterii, tak se ta moje odporoučela do věčných lovišť. Když jsem tam dal novou baterii VARTA silver dynamic 77Ah, tak je obal pro změnu látkový obal malý :mrgreen:
Do látkového obalu nechci jít, tak bych tam dal plastový kryt. Autobaterie má rozměr 278 mm(d) x 175 mm (š) x 190 mm (v). Potřebuji poradit, jaké číslo(a) plastového krytu mám shánět, aby se tam ta baterie vlezla (zkoušel jsem to hledat, ale nikde nejsou napsány rozměry krytu. Pokud má někdo baterii o tomto nebo větším rozměru v plastovém krytu (viz. foto), prosím o číslo dílů.
Přílohy
kryt baterie.jpg

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Kryt baterie

Příspěvek od Nwkt »

https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/ ... 14046.html" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/ ... 30740.html" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/ ... 17932.html" onclick="window.open(this.href);return false;

JirkaVys
Profík
Profík
Příspěvky: 1110
Registrován: 11.09.2016 14:37

Re: Kryt baterie

Příspěvek od JirkaVys »

A co spodní díl? Takle si s tím baterii možná jen přikryje.
1K0 915 333
Teda doufám, že se pod baterií nenachazi i pokud tam od výroby plastový kryt není, v opačném případě jako bych nic nenapsal :-D

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Kryt baterie

Příspěvek od Nwkt »

Spodní díl už máš v autě, je na něm baterka

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kryt baterie

Příspěvek od sharik4x4 »

To je takový problém ho o kousek zvětšit, bože můj. Vzadu to je spojený tak to rozdělám zvětším a sešiju sešívačkou a za ušetřený prachy jdu na dobrej gáblik. Už jsem to dělal několikrát a nic nepoznáš. Já bych ten plastovej nechtěl ani náhodou, věčně dělá bordel-hluk.

JirkaVys
Profík
Profík
Příspěvky: 1110
Registrován: 11.09.2016 14:37

Re: Kryt baterie

Příspěvek od JirkaVys »

Tak pokud tam je pak ok, myslel jsem že to sedí na něčem jiném, než na opravdu stejném plastu, do kterého přijde pak plastový kryt, nevadí, zase o něco chytřejší :)

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Kryt baterie

Příspěvek od KJirka »

když sem budeš chodit příliš často, budeš nakonec tak chytrej, že to s tebou doma nebude k vydržení :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“