Blokováni el. víka kufru

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Krejvs
Člen klubu
Příspěvky: 42
Registrován: 17.03.2018 18:33
Bydliště: Praha 9

Blokováni el. víka kufru

Příspěvek od Krejvs »

Dobrý den, pánové a dámy. Rád bych se zeptal, zda je možné, že je elektrické víko tak chytré, že když mám připojený přívěs s nákladem, tak nejde otevřít. Jen se odjistí zámek, víko trošku nadskočí a nic. Musím ho otevřít ručně s použitím trošky síly. Zavřít už jde zase tlačítkem. Po odpojení přívěsu je vše v pořádku. Jen pro info mám originál parkovací senzory s kamerou a komfortnim otvíraním. Tažné zařízení je neoriginal značky Brink a typová elektroinstalace montovaná v servisu a nakodovaná.
Néjaké info o autě: VW Passat Variant Highline 2,0 TDi CR 103Kw r.v.: 2014

Za náměty děkuju.
VW Passat Variant 2.0 TDi CR 103Kw Highline

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Blokováni el. víka kufru

Příspěvek od Nwkt »

Sám sis odpověděl, protože tam máš tažný a po připojení přívěsu to pozná jednotka tažnýho a dá o tom informaci celýmu autu

Krejvs
Člen klubu
Příspěvky: 42
Registrován: 17.03.2018 18:33
Bydliště: Praha 9

Re: Blokováni el. víka kufru

Příspěvek od Krejvs »

Mám autíčko jen chvilku a musím přiznat, že jsem z něj víc a víc nadšenej, ale mohlo by to alespoň něco napsat, protože ta panika co mne zachvatila......Málem to se mnou seklo. Rád bych se ještě zeptal, zda je možné, aby ze stejnýho důvodu se mi vypnulo Start/Stop. Celou dobu co byl přívěs zapojen se mi ukazovala jen ikona přeškrtnutého A. Spíš by mne zajimalo proč. Nemám k tomu českej návod, kde to asi bude psaný. Jsem prostě zvedavej, proč se to děje.
Děkuji za reakci.
VW Passat Variant 2.0 TDi CR 103Kw Highline

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Blokováni el. víka kufru

Příspěvek od Nwkt »

To netuším, nicméně start stop bych nechal deaktivovat úplně

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“