Spojka start stop

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
gibs
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 07.01.2009 12:01
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Spojka start stop

Příspěvek od gibs »

Zdravím nevim jestli už to tady někdo řešil nemůžu to dohledat ale prosim o radu chci dělat komplet spojku nanpasattu 2.0 TDI 103kw ČR na autě je start stop ale u sady luk mají napsáno že není pro auta se start stop systémem. Já osobně mám start stop off tak nevím jestli můžu tuto sadu použít někdo říkal že setrvak má jiný zuby někdo říká že je to úplně stejný jen v sterváku nenejsou čidla pro start stop díky za zprávu

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Spojka start stop

Příspěvek od Prochy01 »

Přesný rozdíl ti možná řekne nejaky odborník, každopádně v setrvaku nejsou žádný čidla, to je kravina. Setrvak pro start/stop ale jiný je - je odolnější (presne rozdily nevím - materiál, pružiny?). Ja v aute s/s nemám, ale setrvak jsem dal pro S/S, tudíž se domnívám, ze to je v pohode zamenne.

Být tebou, vezmu sadu pro S/S a nemudruju, jednak to tam patří, jednak je setrvak odolnější a rozdíl v ceně bude nula nula nic...
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Spojka start stop

Příspěvek od denis.82 »

No,cenovy rozdil je tam docela velky.

Pasuje bez problemu LUK60001600. Akorat to chce mit opravdu vypnuty SS
RS6 Performance 445kw

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“