Výměna MFD / MFD2 + koupě ALU 18" ET? + spárování XIAOMI

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vesly
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lysá nad Labem, Praha
Kontaktovat uživatele:

Výměna MFD / MFD2 + koupě ALU 18" ET? + spárování XIAOMI

Příspěvek od Vesly »

Zdravím.
Po delší době jsem opět pořídil VW a to B6 variant 2007 individual 2.0Tdi 103kw BMP, DSG.
Mám ho 3 dny a zatím spokojenost veliká, ale...

Mám myslím MFD, nebo MFD2 s DVD navigací, ale ta mi nejde.
Stáhnul jsem si 3 potřebná CD DVD, ale šla jen aktualizace FW, páleno na LG, pomalu na Verbatim.
Originál DVD co mám je poškrábané, takže ho MFD nenačte.
Správání s XIAOMI Redmi 4 note nejde, oproti jiným autoům chce VW zadat 4x4 číslice, ale i tak se nic nespáruje. Rsap jsem stáhnul a nejde.
Proto bych rád stávající rádio vyměnil na něco nejlépe dotykového a s pinoutem 1:1.
Potřebuji USB/mobil/rádio/navigaci.

Čili doporučíte mi kdo co by bylo asi tak nejvhodnější?

Dále na autě jsou alu 17", rád bych pořídil 18", ale jak je to s ET? Rád bych, aby byly pěkně až k lemu.

Četl jsem asi 2h různé příspěvky, ale raději si nechám doporučit.

Díky moc

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna MFD / MFD2 + koupě ALU 18" ET? + spárování XIAOMI

Příspěvek od Nwkt »

Zrovna mi jeden píš na FB, má to hyper, super, čupr rádio z číny asi měsíc a od včera se mu nevypíná a vymlátilo mu celou baterku :-D takže kupuj s rozmyslem

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“